14 maja, 2024

Patriots pokonali Packers 21:17 w zawieszonym przedsezonowym meczu

GREEN BAY – Patriots pokonali Packers 21-17 w przedsezonowym meczu na Lambeau Field w sobotnią noc.

Mecz został zawieszony, a obie drużyny się zgodziły. W czwartej kwarcie pozostało 10:29 po tym, jak Patriots CB Isaiah Bolden związał tablicę i zszedł z boiska po wyraźnym uderzeniu głową.

Patriots przejechali 88 jardów w 17 meczach, zajmując prawie dziewięć minut w trzeciej kwarcie, aby zdobyć przyłożenie i objąć prowadzenie. Packers jechali w drugą stronę podczas zmiany kwarty i dotarli do 25-jardowej linii Nowej Anglii, kiedy nastąpiło trafienie.

Pierwszoklasiści z Green Bay grali w pierwszej kwarcie, gdy QB Jordan Love skierował długi atak TD, kończąc go podaniem TD z 19 jardów do WR Jaydena Reeda. Love skończył 5 z 8 za 84 jardy i TD (ocena 137,5 przechodniów).

Nr 2 QB Sean Clifford rozegrał resztę meczu i był 13 z 19 na 137 jardów (ocena 89,1). Wyreżyserował jazdę TD, zdobywając bramkę dla RB Patricka Taylora z 8-jardowej, 55-sekundowej jazdy za rzut z gry pod koniec pierwszej połowy. Rookie K Anders Carlson był dobry z 52 jardów, dając Packers prowadzenie 17-14 po pierwszej połowie. Carlson wykonał wszystkie trzy kopnięcia w nocy (dwa PAT, jeden FG).

Rookie RB Emanuel Wilson miał kolejny mocny pokaz, rzucając się 15 razy na 63 jardy i dodając dwa zaczepy na 15 jardów. Niewybrany pierwszoroczniak WR Malik Heath prowadził łapaczy podań z pięcioma przyjęciami na 75 jardów. WR Romeo Doubs miał dwa chwyty na 52 jardy, w tym duży 42-jardowy chwyt dzięki udanemu wyzwaniu powrotu do gry.

W defensywie LB Kingsley Enagbare miał dwa worki dla Packers, zmuszając fumble i odzyskując jeden.