18 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Giants umieszczają Jung Hoo Lee na 10-dniowej lidze irlandzkiej z powodu kontuzji lewego barku – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Giants umieszczają Jung Hoo Lee na 10-dniowej lidze irlandzkiej z powodu kontuzji lewego barku – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

SAN FRANCISCO – Punkt zwrotny drużyny Giants przed ważnym sezonem dołączył do dużej grupy członków drużyny z stanu Illinois.

San Francisco umieściło Jung Hoo Lee na 10-dniowej lidze IL w poniedziałek, dzień po zwichnięciu barku w wyniku zderzenia z płotem środkowego boiska w Oracle Park. Lee spotka się w poniedziałek z lekarzem ortopedą zespołu, dr Kenem Akizukim, po czym Giants będą mieli lepsze pojęcie o możliwościach i harmonogramie jego rehabilitacji, ale oczekuje się, że będzie to długa nieobecność.

Menedżer Bob Melvin powiedział, że rozmawiał z Lee w niedzielę i zapolowy był rozczarowany. Melvin miał nadzieję uniknąć operacji, ale powiedział, że nie może podać więcej szczegółów.

„Naprawdę troszczy się o zespół i chce być tam dla swojego zespołu, więc jest rozczarowany” – powiedział Melvin. – Niewiele może z tym zrobić. W pierwszej połowie grasz na całego, aby złapać piłkę, a jeśli to zrobisz, następuje duża zmiana dynamiki i nagle nasz rozgrywający pada na ziemię. ”

„Musieliśmy się po tym trochę otrząsnąć [Sunday]Ale jestem pewna, że ​​teraz tak właśnie się czuje. Chce być tam dla swojego zespołu.”

Lee podpisał w grudniu sześcioletni kontrakt wart 113 milionów dolarów i jest to największy kontrakt, jaki franczyza kiedykolwiek przyznała wolnemu agentowi. Przede wszystkim pałkarz, zagrał w 37 z 42 meczów, uderzając 0,262 z 0,641 OPS i dwoma homerami. Jego wRC+ wynosi 89, co plasuje go o 11 punktów poniżej średniej ligowej, ale Giants dostrzegli, że ogólne liczby zawierają pewne elementy pecha, ponieważ przewidywana średnia odbijania Lee – oparta na jakości kontaktu – jest o 22 punkty wyższa niż jego odpowiednika. Prawdziwy.

Giants mogliby wypełnić pustkę na szczycie składu, przenosząc LaMonte Wade Jr. Do tego miejsca, kiedy inni powrócą, ale będzie im trudno zastąpić Lee w środku pola. Zaawansowane wskaźniki plasują go na poziomie średniej ligowej, ale jego podskoki są dobre, a sztab jest pewien, że będzie dobrym środkowym obrońcą, gdy lepiej przyzwyczai się do boisk i elementów ligi MLB.

READ  2022 Arnold Palmer Invitational Leader, wyniki: Scotty Schaeffler wygrywa w Bay Hill

Tyler Fitzgerald objął stanowisko środkowego pola po kontuzji Lee w niedzielę, ale w poniedziałek w składzie znalazł się Luis Matos, a Melvin powiedział, że Matos na razie „będzie miał dobry strzał”. Mike Yastrzemski może również ślizgać się w razie potrzeby.

Giants stracili trzech zawodników – Austina Slatera, Michaela Conforto i Lee – w ciągu ostatnich trzech meczów, choć wiele opcji pozostaje nierozstrzygniętych. Heliot Ramos będzie pełnił codzienną rolę. Blake Sabol, Brett Wisely i Wade również mogliby grać na boisku, choć preferowanym rozwiązaniem byłoby pozostawienie Wade’a jako startera.

Nieważne, jak to pokroją, nieobecność Lee będzie odczuwalna. Giants przyciągnęli go po części dlatego, że mocno wierzyli w jego zdolność do gry w środku pola, która potrafiła przenosić innych do narożników, ale nie mieli już tej przewagi.

Pobierz i śledź podcast Giants Talk