30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dana White błaga Chrisa Weidmana po porażce na UFC 292: „Proszę, proszę przejść na emeryturę”

Dana White błaga Chrisa Weidmana po porażce na UFC 292: „Proszę, proszę przejść na emeryturę”

boston- Dana White Rzadko był bardziej konkretny w domaganiu się odejścia zawodnika na emeryturę niż był Chrisa Weidmana Po UFC 292 Strata.

Weidman (15-7 MMA, 11-7 UFC) zmagał się z kalibrem Utrata jednogłośnej decyzji Do Brada Tavaresa (20-8 MMA, 15-8 UFC) w walce w wadze średniej w sobotę w TD Garden. To była jego pierwsza walka po tym Doznaje strasznego złamania nogi W kwietniu 2021 roku powrót do oktagonu po tak trudnej rekonwalescencji był godnym pochwały osiągnięciem, ale szef UFC uważa, że ​​występ oznacza koniec – zwłaszcza, że ​​wydaje się, że doszło do większej liczby kontuzji.

„Kocham Chrisa Weidmana – kocham go” – powiedział White MMA Junkie i innym reporterom po walce na UFC 292. „Kocham jego rodzinę. Myślę, że powinien przejść na emeryturę. Rozmawialiśmy z doktorem (Davidsonem). jego ACL, MCL. Zawalił jeden ze swoich CL. Facet właśnie wrócił z okropnej kontuzji i słuchaj człowieku, Ojciec Czas wcale nie jest naszym przyjacielem. Ale jasne, jeśli jesteś zawodowym sportowcem.

W zależności od uszkodzenia kolana, mówisz o kolejnym roku. Więc powiedziałbym. „Chris, kocham cię. Proszę, proszę, odejdź na emeryturę”.

W wieku 39 lat i po siedmiu porażkach w ostatnich dziewięciu walkach Weidman nie widzi sensu w tym, by Weidman chciał więcej walk i wygląda na to, że wycofa się, jeśli poprosi.

„Weidman osiągnął szczyt sportu i zrobił to w niesamowity sposób, pokonując największego ze wszystkich (w Andersona Silvę)” – powiedział White. „Co teraz? Dlaczego? Aby wrócić i poczuć to ponownie. Czuł to dziś wieczorem, zranił się w kolano i będzie musiał ponownie przejść przez jakąś szaloną operację i wyzdrowieć. To po prostu:„ Dlaczego? Zrobiłeś to wszystko Osiągnąłeś wszystko, co miałeś nadzieję osiągnąć w UFC”.

Aby uzyskać więcej informacji o kartach, odwiedź Junkie’s MMA Events Center UFC 292.

Historia pierwotnie pojawiła się w MMA Junkie

READ  Jak oglądać Super Bowl w niedzielę: Chiefs vs. 49ers, kanał telewizyjny, usługa przesyłania strumieniowego, występ w przerwie meczu i nie tylko