20 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Eagles pozyskują intrygującego obrońcę Shawna Stevensa w lawinie ruchów składu – NBC Sports Philadelphia

Eagles pozyskują intrygującego obrońcę Shawna Stevensa w lawinie ruchów składu – NBC Sports Philadelphia

Zespół Eagles ogłosił w poniedziałek, że podpisał kontrakt z Shawnem Stevensem, niewybranym do draftu obrońcą z małej szkoły, który był na obozie debiutantów jako zawodnik próbny.

Stevens, który ma 177 cm wzrostu i waży 180 funtów, został zaproszony na marcowy dzień zawodowców w Michigan, gdzie został zauważony dzięki biegowi na 40 jardów z wynikiem 4,38, skokowi w pionie na odległość 38 cali i skokowi w dal na odległość 3 metrów.

Po rozpoczęciu kariery w college’u w JUCO Bakersfield (Kalifornia) i Missouri Southern Stevens spędził sezon 2022 w NCAA Division 2 University West Liberty (W.Va.), a następnie planował przenieść się do Penn State na sezon 2023, ale zamiast tego zakończył karierę w Dywizji 2 Ferris State w Big Rapids w stanie Michigan.

Jego osiem przechwytów dla West Liberty – w tym cztery przeciwko Aldersonowi Broaddusowi – było najwięcej w NCAA Division 2 w 2022 r., a w zeszłym roku miał ich więcej osiem dla Ferrisa, 2Drugi skrót– Najwięcej w Dywizji 2 (za Tannerem Faulkiem z Central Washington), a w 2023 roku ma kolejnych osiem.

Stevens dołącza do zatłoczonej sali narożnej drużyny Eagles, w której znajdują się Darius Slay, James Bradberry, Avonte Maddox, Kelly Ringo, Eli Ricks, Josh Jobe, Zeke McPherson, Mickey Garner, Mario Goodrich, nowicjusze Quinion Mitchell i Cooper Dejean oraz weteran Izajasza Rodgersa. oraz niewybrany do draftu Tyler Hall, który grał w Raiders i Falcons.

The Eagles ogłosili, że nowicjusze w drafcie: Jalyx Hunt, Will Shipley i Ainias Smith podpisali swoje kontrakty. Polowanie jest 3Badania i rozwój– Okrągły brzeg od Houston Christian, Shipley 4y– Runda ucieczki Clemsona i Smitha wynosi 5y-Szeroki odbiornik firmy Texas A&M.

W zeszłym tygodniu Orły podpisały 5y– Ofensywny liniowy Trevor Keegan z Michigan i 6y-Szeroki odbiornik Johnny Wilson ze stanu Floryda.

Nadal bez znaku jest 1ulica– Mitchell Round Corner Toledo, 2Drugi skrót– Okrągły róg Dejean z Iowa, 5y– Okrągły obrońca Jeremiah Trotter Jr. z Clemson i 7y-Okrągły środkowy Dylan McMahon z Północnej Karoliny.

READ  Fani Manchesteru United są wściekli i zdezorientowani, i słusznie

The Eagles ogłosili również, że zwolnili Noaha Togiai, który pojawia się w składzie i poza nim od 2020 roku, a także grał w Colts, Cards i Raiders.

Togiai, który nie został wybrany do draftu ze stanu Oregon, rozegrał osiem meczów NFL, cztery z Colts w 2020 r., jeden z Eagles w 2021 r., dwa z Eagles w 2022 r. i jeden z Eagles w zeszłym roku. Zagrał 43 snapy ofensywne (z dwoma trafieniami i żadnym złapanym) w czterech meczach z Orłami oraz 46 snapów drużyn specjalnych.

Ponieważ Togiaia już nie ma, Orły mają w składzie sześć trudnych końcówek: ugruntowanych zawodników Dallas Goedert, Grant Calcaterra i Albert Okwuegbunam Jr. oraz nowicjusz C.J. Uzoma (5 lat).Badania i rozwój– Wybór The Bengals na rok 2015, EJ Jenkins i niewybrany debiutant McCallan Castles z Tennessee. Jenkins był członkiem drużyn treningowych Eagles and Raiders.

Subskrybuj Eagle Eye, gdziekolwiek otrzymujesz podcasty:
Podcast Apple | Muzyka z Youtube | Spotify | szew | Sztuka19 | RSS | Obejrzyj na YouTube