26 maja, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Norm MacDonald kręci tajny finał Netflix special przed śmiercią — The Hollywood Reporter

Norm MacDonald kręci tajny finał Netflix special przed śmiercią — The Hollywood Reporter

Jeden z największych współczesnych talentów komediowych wyszedł na ostatni bastion przed śmiercią – i do tej pory było to utrzymywane w tajemnicy.

Norma MacDonaldŚwiatowa Organizacja Zdrowia Umierać We wrześniu ubiegłego roku, w wieku 61 lat, nakręcił prywatnie niewydany, godzinny program specjalny.

uznany Sobotnia noc na żywo U znanego komika zdiagnozowano raka w 2012 roku, ale zachował swoją chorobę w tajemnicy. Pracował nad nowym materiałem dla Netflix Zwłaszcza, gdy latem 2020 roku musiał jechać do szpitala.

„Jego wyniki testów nie były dobre, więc podczas przełomu pandemii COVID-19 i dosłownie w noc przed przejściem procedury, chciał to nagrać na wszelki wypadek – jak to ujął – sprawy potoczyły się źle” – Laurie Joe Hoekstra, wieloletni partner produktowy McDonald’s, mówi Hollywoodzki reporter. „Zamierzał otrzymać specjalny dodatek do udostępnienia, jeśli coś się wydarzy”.

Rezultatem było specjalne ujęcie stojące w salonie w McDonald’s. Aktor uchwycił całą godzinę w jednym ujęciu. „Wygląda świetnie, a materiały są świetne”, mówi Hoekstra.

Jak się okazało, MacDonald sprawił, że procedura medyczna była w porządku, a materiał filmowy został dosłownie wrzucony do szafki. Ale MacDonald poważnie zachorował rok później, zanim jego własny film mógł zostać odpowiednio nakręcony przed publicznością. „Skończyło się na tym, że zachorował w sierpniu i wrześniu ubiegłego roku i przypomniał sobie, że zrobił to zdjęcie i poprosił mnie o znalezienie go, aby mógł je zobaczyć” – mówi Hoekstra. „Skończyło się na oglądaniu go, zanim umarł.” MacDonald zasugerował nawet wyraźny, samooceniający się tytuł zegarka: nic specjalnego.

Netflix uruchomi program-niespodziankę – Norma MacDonald: Nic specjalnego, 30 maja.

Godzinę stand-upu jest prawdopodobnie pierwszą w świecie komedii – ostatnim żartem pośmiertnym i świadectwem komika, który lubił kwestionować spór. „Dzięki różnym rozmowom, które przeprowadzam w naszym kręgu przyjaciół w dziedzinie komedii i produkcji, nikt nigdy nie słyszał o żadnym porównaniu z tym [situation] — nawet nie blisko”, mówi Hoekstra, plus nic specjalnego, Wyprodukował także sitcom dla stacji ABC McDonald’s standard I jego talk show na Netflixie Norm MacDonald ma pokaz

W programie znajdą się fragmenty, w których Adam Sandler, Conan O’Brien, Dave Chappelle, David Letterman, David Spade i Molly Shannon rozmawiają o McDonaldzie podczas najnowszego Netflix Is a Joke Fest.

READ  Justin Bieber przemawia na koncercie do masakry w Buffalo

„Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę się tym podzielić, ale też tak smutno, że nie możemy się nim z nim podzielić” – mówi Hoekstra. Nie zrobił tego do szoku, że istnieje. Nakręcił go, ponieważ kochał swój materiał i był z niego bardzo dumny. Pracował tak ciężko i naprawdę przeszkadzałoby mu wykonanie całej pracy i niemożność pokazania tego wszystkim. Zrobił to, żeby wstać. Chciałbym tylko, żeby ludzie to docenili”.