20 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zamówienia przedpremierowe na nowego iPada – gdzie kupić tablety Apple 2024 Pro i Air

Zamówienia przedpremierowe na nowego iPada – gdzie kupić tablety Apple 2024 Pro i Air

Podczas swojej ostatniej dużej prezentacji Apple ogłosiło wprowadzenie nowych iPadów Pro i iPadów Air. Obydwa urządzenia są już dostępne w przedsprzedaży. Tutaj podsumowaliśmy, gdzie można kupić te nowe tablety, w tym rzadkie oferty przedsprzedaży i oferty wymiany na zupełnie nowe iPady Pro i iPada Air.

Zacznijmy od iPada Pro (2024). Model ten jest dostępny w rozmiarach 11-calowych i 13-calowych z pamięcią masową o pojemności do 2 TB, a ceny zaczynają się od 999 USD / 999 GBP / 1699 USD. To o 200 dolarów więcej niż podstawowa cena obu modeli poprzedniej generacji, ale otrzymujesz w standardzie zupełnie nowy układ M4, wysokiej jakości tandemowy wyświetlacz OLED i dwukrotnie większą przestrzeń dyskową (256 GB).

Tymczasem nowy iPad Air 6 obejmuje także modele 11- i 13-calowe z pojemnością zaczynającą się od 128 GB. Ceny zaczynają się od 599 USD / 599 GBP / 999 USD za wersję 11-calową i 799 USD / 799 GBP / 1299 USD za wersję 13-calową – to tyle samo, co model ostatniej generacji. Jeśli chodzi o nowe funkcje, najnowszy iPad Air jest wyposażony w chip M2, który zapewnia do 50% większą wydajność w porównaniu do M1.

Obydwa urządzenia można już zamawiać, a ich wysyłka rozpocznie się 15 maja. Większa liczba sprzedawców detalicznych będzie udostępniać urządzenia następnego dnia po wydarzeniu, więc będzie można je znaleźć w sklepach Apple, Amazon i Best Buy. Inni, w tym niektórzy operatorzy komórkowi, ogłosili, że wkrótce pojawią się zamówienia w przedsprzedaży, więc regularnie sprawdzaj najnowsze informacje na temat dostępnych poniżej.

iPad Pro i iPad Air można zamawiać w przedsprzedaży w USA

Zamówienia przedsprzedażowe iPada Pro i iPada Air w Wielkiej Brytanii

Zamówienia przedsprzedażowe iPada Pro i iPada Air w Australii

Wraz z pojawieniem się nowych iPadów Pro i iPadów Air, być może wkrótce zobaczymy duże zniżki na poprzednie modele dla tych, którzy szukają okazji. Zawsze szukamy najlepszych ofert na iPada w TechRadar, więc podzielimy się każdą, którą zauważymy.

READ  Listwa dźwiękowa Razer za 400 USD ma kamerę typu crawler, która pomaga tworzyć dźwięk przestrzenny

Biorąc pod uwagę, że Apple potwierdziło również, że iPad 10.9 będzie teraz dostępny w znacznie niższej cenie wynoszącej 349 dolarów w USA, może to być okazja, gdy trafi do sprzedaży. To ten, na który będziemy zwracać uwagę podczas wyprzedaży z okazji Dnia Pamięci.

A co z nowymi akcesoriami do iPada?

Podczas wydarzenia odbywającego się w tym tygodniu firma Apple zaprezentowała także nową klawiaturę Magic Keyboard do iPada Pro i Apple Pencil Pro, które są kompatybilne z obydwoma nowymi tabletami. Te akcesoria są również już w sprzedaży i zostaną dostarczone tego samego dnia, co nowe iPady: 15 maja.

Magiczna klawiatura kosztuje 299 USD / 299 GBP / 499 USD za wersję 11-calową I 349 USD / 349 GBP / 579 USD za wersję 13-calową. the Cena Apple Pencil Pro wynosi 129 USD / 129 GBP / 219 USD.