20 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wordle 302 kwi 17 Wskazówki: Zmagasz się dzisiaj z Wordle?  TRZY WSKAZÓWKI, KTÓRE MOGĄ POMÓC ODPOWIEDZIEĆ |  Gry |  zabawa

Wordle 302 kwi 17 Wskazówki: Zmagasz się dzisiaj z Wordle? TRZY WSKAZÓWKI, KTÓRE MOGĄ POMÓC ODPOWIEDZIEĆ | Gry | zabawa

Niezależnie od tego, czy odwiedzasz rodzinę, szukasz pisanek, czy odpoczywasz przed telewizorem, zawsze znajdziesz czas na rozwiązanie nowej zagadki Wordle. Dzisiejszy specjalny Easter Wordle jest nieco trudny, dlatego Express Online przygotował zestaw porad i wskazówek bez spoilerów, które pomogą Ci w drodze. Jeśli chcesz przewodnik lub dwa, po prostu przejdź na dół strony, aby znaleźć wskazówki dotyczące Wordle 302 na 17 kwietnia.

Gra, którą lubisz najbardziej, gdy masz pięć lub dziesięć dodatkowych minut, Wordle zleca graczom odgadnięcie pięcioliterowego słowa w sześciu próbach.

Musisz użyć wielokropka, aby odsłonić poprawną odpowiedź, co oznacza zwrócenie szczególnej uwagi na kolor kwadratów po każdym odgadnięciu.

Jeśli pole na literę zmieni kolor na szary, litera nie pojawi się w zgadywanym słowie. Jeśli kafelek zmieni kolor na żółty, oznacza to, że odgadnięta litera znajduje się w słowie, a nie we właściwej pozycji. Jeśli kafelek zmieni kolor na zielony, litera jest w słowie i we właściwym miejscu.

Aplikacja śledzi Twoje statystyki, wyświetlając liczbę poprawnych odpowiedzi, które udało Ci się uzyskać, a także Twoją passę zwycięstw.

Jeśli nie uda Ci się rozwiązać zagadki, będziesz musiał poczekać do następnego dnia na wydanie nowego Wordle. Stracisz również swoją cenną passę.

Czytaj dalej, aby uzyskać ogólne wskazówki dotyczące Wordle, a następnie trzy przewodniki specyficzne dla Wordle 302 17 kwietnia …

Ogólne wskazówki i porady dotyczące Wordle …

• Nie używaj dwa razy tej samej litery w zgadywaniu wstępnym.

• Spróbuj użyć kilku samogłosek przy pierwszym odgadnięciu, zwłaszcza „a” i „e”.

• Unikaj liter takich jak „X”, „Z” i „Q” do później, kiedy będziesz miał lepsze pojęcie o odpowiedzi.

• „RAISE” to dobre słowo na początek, a „TOUCH” to przyzwoita druga szansa.

READ  Google zwiększa użyteczność swojego systemu notatek AI NotebookLM

• Sprawdź codzienne porady Express Online poniżej…

Wordle 302 Wskazówki i poradniki na 17 kwietnia…

1. Wordle 302 zaczyna się na literę A.

2. Wordle 302 zawiera dwie samogłoski.

3. Jedna wskazówka to za mało, ale trzy to dużo.