26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Czy za 8500 USD ten przebudowany tytuł 04 BMW 330i może być dobrą okazją?

Czy za 8500 USD ten przebudowany tytuł 04 BMW 330i może być dobrą okazją?

Dobra cena lub brak kości 2004 BMW 330i ZHP

Miałem cię zapytać, czy chcesz ewangelii Albo najpierw złe wieści w tym dniu Dobra cena lub brak kości Beamer, ale wypuściłem kota z worka z góry o tym Zrekonstruowano adres. Zobaczmy czy reszta auta i jego cena Pokonaj ten czarny znak.

W zeszły piątek zapanował chaos, gdy sprzedawca Ooufiltr p 1984 Toyota Tercel SR5 Wagon Obniżono cenę samochodu w reklamie z 4500 USD do 3750 USD w środku konkursu. Cholera, impulsywny sprzedawca! Niezależnie od tego, niewielu z Was posiadało go w oryginalnej lub nowej ulepszonej cenie, a niektórzy z Was w komentarzach przewidują, że Toyota była autem za 500 USD, idealny. Pogląd ten przełożył się na głosy, gdy Tercel został usunięty w 73 Procent bez utraty kości.

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Za 8500 USD Czy ten przebudowany 2004 tytuł BMW 330i ZHP może wzbudzić zaufanie?

Pomimo ciężkich i upadek Toyoty w zeszły piątek, wciąż udało jej się utrzymać czysty tytuł, pozornie nieobciążony poważnymi wypadkami, odkupić firmę ubezpieczeniową, lub czary. Tego samego nie można powiedzieć dzisiaj 2004 BMW 330i. Zamiast tego, jak stwierdzono w reklamie, ten Bimmer ma przebudowany tytuł, aczkolwiek To najwyraźniej nie ma nic wspólnego z wypadkiem. Przebiega również 150 000 mil przez całą dobę, dystans zdatny do noszenia Rzeczy takie jak tuleje, przewody hamulcowe i tym podobne.

Szkoda, bo 330i jest naprawdę dobrze wyposażony, wyposażony w pakiet wydajności i wyglądu ZHP oraz sześciobiegową manualną skrzynię biegów. Jest również pomalowany na czerwono Detain i nosi 18-calowe felgi M Double Spoke. Wewnątrz kabina jest wykończona skórą na sportowych fotelach i tylnej kanapie I to Posiada wytłoczony pasek z włókna węglowego, który biegnie przez deskę rozdzielczą i górną część drzwi i rozciąga się na obwód skrzyni biegów.

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Za 8500 USD Czy ten przebudowany 2004 tytuł BMW 330i ZHP może wzbudzić zaufanie?

Wszystko w samochodzie wydaje się być w bardzo dobrym stanie, chociaż od tego czasu prawdopodobnie nie jest to już oznaka „zapachu nowego samochodu”. Najwyraźniej to W pełni wymagane Trzy drzewka do odświeżania powietrza w kabinie, aby powstrzymać funk.

Zgodnie z zapowiedziami auto „jedzie płynnie”. Ogłoszenie rozwiewa również obawy dotyczące układu chłodzenia samochodu, dokuczliwego problemu z niezawodnością sześciocylindrowych samochodów E46. Tutaj prawie wszystko zostało wymienione, na nową pompę płynu chłodzącego, pompę wody, Termostat utrzymuje chłodnicę samochodu w stanie nienaruszonym.

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Za 8500 USD Czy ten przebudowany 2004 tytuł BMW 330i ZHP może wzbudzić zaufanie?

Wszystko dobrze, bo to są samochody, do których naprawdę chcesz wsiąść i uciąć. Pakiet ZHP zbliża 330i do poziomów wydajności M3 dzięki przemapowanemu ECU, dostępnym sześciobiegowym rzędom i krótszej przekładni głównej w tylnym końcu o ograniczonym poślizgu. Po sprawdzeniu opcji ZHP 3-litrowy, sześciocylindrowy silnik rzędowy M54 zwiększa moc z 227 do 235 koni mechanicznych i podnosi swoją czerwoną smugę o 300 obr./min wyżej niż standardowy 330i. To sprawiło, że był dobry od zera do sześćdziesięciu razy na około pięć i pół sekundy, a prowadzenie nadal będzie imponujące.

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Za 8500 USD Czy ten przebudowany 2004 tytuł BMW 330i ZHP może wzbudzić zaufanie?

Pod względem estetycznym, pakiet dodał głębszą przednią falbanę, przedłużenia panelu wahadłowego i super gładkie koła M. Wszystko to razem sprawia, że ​​330i jest samochodem, który mówi i rusza w drogę.

Ale czy to wszystko na nic? W końcu ten samochód ma ten przebudowany pseudonim. to jest winien do Kilka wcześniejszych niewyjaśnionych wykroczeń, które najwyraźniej nie były wypadkiem. Może odzyskał kradzież? Może to była powódź? Kogo znasz? rzecz z tym on jest Rekonstrukcja adresu może poważnie wpłynąć wartość samochodu. Heck, niektóre firmy ubezpieczeniowe nie oferują kompleksowej ochrony przebudowanego samochodu, co oznacza, że ​​jeśli kiedykolwiek przydarzy ci się poważny wypadek, możesz mieć kłopoty finansowe.

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Za 8500 USD Czy ten przebudowany 2004 tytuł BMW 330i ZHP może wzbudzić zaufanie?

Jednak to wszystko jest ryzykiem, które niektórzy są skłonni podjąće – o ile ryzyko znajduje odzwierciedlenie w rozsądnie niskiej cenie za zanieczyszczający pojazd. W przypadku tego bardzo pożądanego 330i cena ta wynosi 8500 USD. Teraz jako punkt odniesienia jest plik Niski przebieg i inny przykład kolorystyczny tego samego modelu przy wwozie przyczepy który już złożył oferty ponad dwukrotnie wyższe od popytu na ten pojazd. Tak, to jest rodzaj porównywania jabłek i trochę inny rodzaj porównywania jabłek, ale rozumiesz.

Przejdźmy teraz do sedna tej dyskusji: czy ten 330i z przebudowanym tytułem jest wart 8500 dolarów? A może ta cena wydaje się zbyt ryzykowna?

To Twoja decyzja!

Seattle, Waszyngton, Craigslistalbo idź tutaj Jeśli reklama zniknie.

H/T do FauxShizzle do podłączenia!

POMÓŻ MI Z NPOND. wbij mnie w [email protected] I dał mi napiwek po ustalonej cenie. Pamiętaj, aby dołączyć uchwyt Kinja.

READ  [Exclusive] ASUS ROG Phone 6 zepsuta obudowa, akcesoria w paczce