26 maja, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nadchodząca biografia: Biografia Marilyn Monroe z rankingu NC-17 z udziałem Any de Armas, pokazana we wrześniu ubiegłego roku w Londynie, zawiera

Biografia Marilyn Monroe z Aną de Armas w roli głównej „obraziłaby wszystkich”, mówi reżyser Andrew Dominic

Według australijskiego reżysera Andrew Dominica biografia Marilyn Monroe z Aną de Armas „obraża wszystkich”.

Australijski reżyser Andrew Dominic powiedział, że biografia Marilyn Monroe z oceną NC-17, w której występuje Anna de Armas, zawiera „coś, co wszystkich obraża”.

54-letni Nowozelandczyk w rozmowie z Orzeł W środę powiedział, że jest zaskoczony, że nadchodzący film Netflixa otrzymał ocenę NC-17, która w żadnym wypadku nie pozwala nikomu poniżej 18 roku życia oglądać go w kinach.

Z drugiej strony myślę, że gdybym miał wybór, wolałbym zobaczyć wersję NC-17 historii Marilyn Monroe. Ponieważ wiemy, że jej życie było na krawędzi, wyraźnie ze sposobu, w jaki się zakończyło. Dominic: Chcesz zobaczyć pełną wersję, czy brodawki, czy chcesz zobaczyć tę sterylną wersję?

Nadchodząca biografia: Biografia Marilyn Monroe z rankingu NC-17 z Aną de Armas w roli głównej, której premiera odbyła się we wrześniu ubiegłego roku w Londynie, zawiera „coś, co obraża wszystkich”, powiedział australijski reżyser Andrew Dominic.

Blonde, na podstawie powieści pisarki Joyce Carol Oates z 2000 roku o tym samym tytule, jest długofalowym projektem Dominica, którego zdjęcia mają się rozpocząć w styczniu 2011 roku.

Dominic powiedział, że to „przyjemny czas” na wydanie Blonde.

Gdyby pojawił się kilka lat temu, pojawiłby się dokładnie, gdy uderzył Me Too i mógłby być wyrazem wszystkich tych rzeczy. Myślę, że jesteśmy teraz w czasach, w których ludzie nie są do końca pewni, gdzie są jakieś linie.

To film, który zdecydowanie ma maniery. Ale pływa w bardzo mętnych wodach, ponieważ nie sądzę, aby był tak pocięty i suchy, jak ludzie chcą go zobaczyć. „Jest w nim coś, co wszystkich obraża” – dodał Dominic.

Reżyser australijski: Blondynka Dominic, której premiera odbyła się we wrześniu 2016 roku we Włoszech, urodził się w Nowej Zelandii i mieszka w Australii od drugiego roku życia.

Reżyser australijski: Blondynka Dominic, której premiera odbyła się we wrześniu 2016 roku we Włoszech, urodził się w Nowej Zelandii i mieszka w Australii od drugiego roku życia.

45-letnia Jessica Chastain rozmawiała w 2014 roku o zagraniu Monroe.

34-letnia kubańska aktorka de Armas została wybrana pod koniec 2019 roku do roli tytułowej.

Dominic opowiedział o aktorce, odpowiadając na pytanie o wybór australijskiego aktora i komika Erica Bana (lat 53), do roli notorycznego australijskiego przestępcy Marka Choppera Reida w jego biografii Chopper z 2000 roku.

Główna rola: Kubańska aktorka de Armas, która została pokazana w styczniu 2020 roku na rozdaniu Złotych Globów w Beverly Hills w Kalifornii, została obsadzona pod koniec 2019 roku w głównej roli blondynki.

Główna rola: Kubańska aktorka de Armas, która została pokazana w styczniu 2020 roku na rozdaniu Złotych Globów w Beverly Hills w Kalifornii, została obsadzona pod koniec 2019 roku w głównej roli blondynki.

Mark może zrobić. Nie wiem, czy widziałeś Marka Choppera Reeda, prawdziwego faceta? To niewiarygodne, jak blisko Erica jest ten facet. Jego ojciec myślał, że w niektórych częściach Choppera był to w rzeczywistości Mark. Zwykle problem z większością filmów polega na tym, że są błędne. – Nie w większości filmów – powiedział Dominic – ale to się może zdarzyć.

To ten sam problem z blondynem. Musisz sprawić, by osoba, którą kupisz, Marilyn Monroe. Ta dziewczyna jest niesamowita. Nie masz pomysłu koleś. Nie masz pojęcia, jak dobra jest Anna. Jest tak dobra jak James Gandolfini.

Blonde ma zostać wydany we wrześniu w serwisie Netflix i będzie pierwszym oryginalnym filmem w serwisie streamingowym, który otrzyma ocenę NC-17.