19 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Tom Selleck krytykuje CBS za odwołanie serialu Błękitnokrwiści, mówi o przejściu na emeryturę

Tom Selleck krytykuje CBS za odwołanie serialu Błękitnokrwiści, mówi o przejściu na emeryturę

rozrywka


Nie złoży rezygnacji.

Tom Selleck (79 l.) nie planuje rezygnować z aktorstwa, chociaż obawia się, że po zakończeniu zimy „Błękitnokrwistych” nie będzie go już stać na swoją wystawną farmę o powierzchni 63 akrów.

Aktor, którego nowe wspomnienia „Nigdy nie wiesz” On jest teraz na zewnątrz, „Miasto i wieś” – powiedział. W opublikowanym we wtorek wywiadzie: „Mam nadzieję, że w przyszłości czeka mnie kolejny western. Z pewnością, cokolwiek stanie się z Błękitnokrwistymi, nie przestanę grać. Wciąż mam nadzieję, że CBS opamięta się”.

Od 2010 roku Selleck występuje w popularnym dramacie kryminalnym stacji CBS w roli fikcyjnego komisarza policji Nowego Jorku Franka Reagana.

Tom Selleck dał jasno do zrozumienia, że ​​nie jest zadowolony z zakończenia „Błękitnokrwistych”. CBS
Sellecka w „Błękitnokrwistych”. CBS

Serial trwa w sezonie 14, który będzie ostatnim – część druga zostanie wyemitowana jesienią, a finał serialu w grudniu.

Selleck obawia się, że bez pensji z programu będzie musiał oddać swoje ranczo w hrabstwie Ventura w Kalifornii, powiedział Selleck.Niedzielny poranek CBS„.

Odnosząc się do możliwości braku środków na opłacenie gospodarstwa, była gwiazda „Magnum PI” powiedziała: „To zawsze jest problem. Jeśli przestanę pracować, to tak. Czy jestem gotowy na życie? Tak, ale może nie na 63- hektarowe gospodarstwo!”

Dom wiejski Selleck. Obrazy Getty’ego
Selleck powiedział, że przyszłość jego farmy jest niepewna, kiedy zakończy się „Błękitnokrwiści”. CBS
Selleck jest właścicielem gospodarstwa o powierzchni 63 akrów. CBS

Selleck głośno wyrażał swoje zdanie na temat decyzji CBS o zakończeniu „Błękitnokrwistych”.

„Nikt nie mówi o sukcesie Błękitnokrwistych.” Powiedział Town & Country.

Dodał: „To trzeci program ze scenariuszem, który jest najwyżej oceniany we wszystkich audycjach. Wygrywamy piątkowe wieczory i dobrze sobie radzimy w Paramount Plus. Liczba programów nie spada. I mówię to, żeby tego nie robić. przechwalać się, ale każdy, kto pracuje nad naszym serialem – aktorzy i książka, wszyscy – zasługuje na pięciogwiazdkowe dziedzictwo w swoim CV.

READ  David McCullough, najlepiej sprzedający się odkrywca przeszłości Ameryki, umiera w wieku 89
„Program nie podupada” – powiedział Selleck o Błękitnokrwistych. CBS

W dalszym ciągu beształ stację, mówiąc: „CBS nie mówi o tym, jak dobrze sobie radzi. Robię to, bo myślę, że każdy powinien wiedzieć, że jeśli serial się zakończy, będziemy mieli ładny wielkim sukcesem, tak jak zrobił to „Magnum”.

Selleck wypowiedział także kilka brutalnie szczerych słów na temat branży telewizyjnej.

„To ciągle się zmienia. Nie chcę, żeby zabrzmiało to jak staruszek i mówię, że nie jest już tak dobrze, jak kiedyś, ale… Nie widzę ewolucji i wiary w te projekty.

„CBS nie mówi o tym, jak dobrze sobie radzi” – powiedział Selleck. CBS

„Wygląda na to, że podążają za trendami; jeśli jeden program się sprawdzi, skopiujmy go. Często słyszymy: «OK, program się udał, zróbmy pięć z nich», zamiast zastanawiać się, co będzie dalej. Wymaga to pewnego ryzyka i myślę, że w zarządzaniu jest zbyt wielu przedsiębiorców, a za mało kreatywnych ludzi.

Dodał: „Ale praca jest, kocham ją i zawsze tak będzie”. Aktorzy to nie narzędzia, ludzie są ważni. Widzowie oglądają wszelkiego rodzaju seriale, czy to nadawane w telewizji kablowej, czy na Netfliksie, słuchają, żeby zobaczyć ludzi, którymi się zainteresowali. Nie sądzę, żeby to się kiedykolwiek zmieniło, ale szczerze mówiąc, nie sądzę, żeby teraz był w zbyt dobrej formie.
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2024/05/07/entertainment/tom-seleck-slams-cbs-over-axing-blue-bloods-talks-retirement/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania