19 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Tom Selleck obawia się, że po odwołaniu Blue Bloods nie będzie go stać na farmę o powierzchni 63 akrów

Tom Selleck obawia się, że po odwołaniu Blue Bloods nie będzie go stać na farmę o powierzchni 63 akrów

Tom Selleck martwi się, że nie będzie go stać na swoją farmę o powierzchni 63 akrów, gdy jego długoletnia rola w… Błękitna krew Ta zima się kończy.

79-latek przez ostatnie 14 lat wcielał się w fikcyjnego komisarza policji Nowego Jorku Franka Reagana w serialu CBS.

the Magnum P Aktor udzielił wywiadu na swoim ranczu w hrabstwie Ventura w Kalifornii w najnowszym odcinku serialu Niedzielny poranek CBS.

„Wiesz, mam nadzieję, że wytrzymam wystarczająco długo” – powiedział korespondentce CBS Tracy Smith.

„Poważnie, czy to problem? Jeśli przestanie działać?” – zapytał Smith.

„To zawsze jest problem” – powiedział. „Jeśli przestanę pracować, tak. Czy jestem gotowy na życie? Tak, ale może nie na 63-akrowym gospodarstwie!”

Zapytany, co widzi w swojej przyszłości, Celik dodał: „Mam nadzieję na pracę. Jako aktor nigdy nie tracisz – a w każdym razie ja nigdy nie tracę – poczucia, że ​​za każdym razem, gdy coś kończę, jest to moja ostatnia praca.

Tom Selleck w 2017 r (Obrazy Getty’ego)

Błękitna krew Zakończenie serialu zaplanowano na grudzień przyszłego roku wraz z drugą połową 14. sezonu, potwierdziła w zeszłym tygodniu prezes CBS Entertainment, Amy Reisenbach.

Decyzja o zakończeniu serialu spotkała się z negatywnymi opiniami ze strony niektórych członków obsady, w tym Sellecka, który zaoferował 25-procentową obniżkę wynagrodzenia, aby serial mógł być kontynuowany. „Będę nadal wierzył, że CBS opamięta się” – dodał w liście. niedzielny poranek wywiad. „Jesteśmy trzecim pod względem liczby scenariuszy programem we wszystkich transmisjach. Wygrywamy wieczór. Wszyscy aktorzy chcą wrócić. I mogę wam powiedzieć tak: nie zsuwamy się z klifu. Robimy to dobre występy i nadal nie poddajemy się. Więc nie wiem, mów mi!

READ  Bebe Rexha została uderzona telefonem komórkowym w twarz na scenie i upadła na kolana z bólu

Następnie w 1988 roku Selleck kupił swoją farmę, należącą wcześniej do Deana Martina Magnum P Skończyłem. Na terenie tej nieruchomości znajdowała się czynna farma awokado, dopóki susza nie zniszczyła upraw.

Logo Apple TV Plus

Oglądaj Apple TV+ za darmo przez 7 dni

Tylko nowi subskrybenci. 8,99 GBP/miesiąc. Po bezpłatnym okresie próbnym. Plan automatycznego odnawiania do momentu anulowania

Wypróbuj za darmo

Logo Apple TV Plus

Oglądaj Apple TV+ za darmo przez 7 dni

Tylko nowi subskrybenci. 8,99 GBP/miesiąc. Po bezpłatnym okresie próbnym. Plan automatycznego odnawiania do momentu anulowania

Wypróbuj za darmo

„Jestem trochę samotnikiem” – powiedział Selleck. ludzie W wywiadzie udzielonym w 2020 r. „Zawsze ceniłem równowagę między pracą a czasem spędzanym z rodziną. Zawsze o nich mowa. Moje relacje i gospodarstwo utrzymują mnie przy zdrowych zmysłach. Ciężko pracuję, jeżdżę na wycieczki. lubię patrzeć, jak wszystko się rozwija.

Tom Selleck w „Błękitnokrwistych” (CBS)

Selleck poślubił swoją drugą żonę, Jilly Joan Mack, w 1987 roku. Rok później urodziła się ich jedyna córka, Hannah.

„Rezygnuję Magnum „Założyć rodzinę” – powiedział aktor. Bliżej co tydzień W 2018 r. „Wysiadanie z pociągu zajęło mi dużo czasu, ale bardzo staram się znaleźć równowagę, a ta farma mi w tym pomogła”.

Data wydania Błękitna krew Zakończenie sezonu nie zostało jeszcze ogłoszone.