15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Były asystent Seana Diddy’ego „nie był zaskoczony” nagraniem napaści

Były asystent Seana Diddy’ego „nie był zaskoczony” nagraniem napaści

W opublikowanym ponownie nagraniu Sean „Diddy” Combs uderzał swoją byłą dziewczynę Cassie Venturę

Były asystent Seana Diddy’ego „nie był zaskoczony” nagraniem napaści

Była asystentka Seana „Diddy’ego” Combsa przyznała, że ​​żaden z pozwów wniesionych przeciwko odradzającemu się potentatowi muzycznemu i wideo nie „zaskoczył” jej.

Susie Siegel, która pracowała jako asystentka Combsa w latach 2008–2009, ujawniła… CNN Nie była zaskoczona pozwem Cassie Ventury z listopada ani niedawno ujawnionym materiałem filmowym z 2016 roku, na którym Combs napada na nią w hotelu, mimo że podczas swojej kadencji nigdy nie była świadkiem publicznego znęcania się.

Chociaż Siegel nie widziała, jak Combs mówił szorstko lub obrażał Venturę, była niezwykle zaniepokojona i wściekła, gdy dowiedziała się o najnowszych wydarzeniach, mówiąc: „Nie było ani jednej komórki w moim ciele, która byłaby zaskoczona”.

Jej szok nie wynikał z braku świadomości, ale raczej z przerażenia i zniesmaczenia tym odkryciem.

„Jeździłem z nimi limuzyną, chodziłem z nimi na imprezy. Powiedziałbym, że chociaż nigdy nie widziałem niczego, co potwierdzałoby treść tego pozwu i to, co właśnie widzieliśmy, nie było pojedynczą komórką w moim ciele” – powiedział Siegel. „To było zaskakujące”.

„Powiedziałabym, że często przebywałam w jego towarzystwie i coś do niego czuję” – dodała. „Nie widziałem niczego, co mogłoby wpędzić go w kłopoty. [there’s a] „Dynamika władzy w takiej sytuacji – zwłaszcza jej, na początku kariery, tak młodej, pięknej i utalentowanej”.

Jak wcześniej informowaliśmy, na nagraniu z monitoringu opublikowanym przez stację w piątek 17 maja pokazano, jak Combs kopie, popycha i ciągnie swoją byłą dziewczynę w 2016 roku. Film potwierdza zarzuty postawione przez Venturę w pozwie złożonym w listopadzie, który został już rozstrzygnięty.

Susie Siegel, która pracowała dla Diddy’ego na początku jego związku z Cassie Venturą (2007), stwierdziła, że ​​osobiście nie doświadczyła przemocy i „nie widziałam takiego zachowania”.

READ  Perkusista Foo Fighters Taylor Hawkins umiera w wieku 50 lat

„Oczywiście widziałem to dzisiaj wraz z resztą Ameryki. Ale kiedy to zobaczyłem, zdałem sobie sprawę, że to coś, co może być w stanie zrobić”.