19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Trump z SNL narzeka na Rihannę i „Jaya” Buttigiega we wschodniej Palestynie – Rolling Stone

Trump z SNL narzeka na Rihannę i „Jaya” Buttigiega we wschodniej Palestynie – Rolling Stone

Dziś wieczorem Sobotnia noc On żyje Zimne otwarcie koncentrowało się na relacji C-SPAN z wizyty byłego prezydenta Trumpa u mieszkańców wschodniej Palestyny ​​w Ohio po wykolejeniu pociągu, który uwolnił toksyczne odpady w mieście.

Trump oświadczył Jamesowi Austinowi Johnsonowi, któremu towarzyszyli prawdziwi strażacy ze Wschodniej Palestyny: „Wiesz, dzisiaj podszedł do mnie rolnik – wielki facet – i powiedział:„ Sir, nie mamy nic do jedzenia, ponieważ nasza ziemia jest zatruta ”. więc powiedziałem: „Cóż, co robisz z jedzeniem brudu? Nie jedz brudu, chłopaki! Nie jedz brudu. Powinieneś zjeść zimnego McDonalda, który ci przyniosłem”.

Tak, Trump był w zeszłym tygodniu we Wschodniej Palestynie, rozdając ludziom Trump Water i robiąc wszystko, co w jego mocy, aby zamienić narodową tragedię w polityczną przewagę.

I woda butelkowana — Trump Ice! Będę szczery: umieściłem swoją etykietę na Dasani. Lubimy mówić „Dasani!” SNLAtut.

Niedawno Trump wypowiedział się również w swojej borykającej się z problemami sieci społecznościowej Truth Social na temat występu Rihanny podczas przerwy w Super Bowl, ponieważ Trump nigdy nie znalazł czarnego artysty, który nie lubi być raniony.

EPIC FAIL: Rihanna zapewniła bez wątpienia najgorszy występ w przerwie meczu w historii Super Bowl — po tym, jak swoim wulgarnym i uwłaczającym językiem znieważyła ponad połowę naszego narodu, który już poważnie chyli się ku upadkowi. „stylista!”

SNLNastępnie Trump zwymiotował podczas przemówienia w Palestynie Wschodniej, mówiąc: „Rihanna. Swoją drogą, wiesz, była w ciąży na Super Bowl, możesz w to uwierzyć?” Zapytał. „Powiedziałem, oczywiście, że w ogóle się nie porusza. Była tylko bronią, prawda? Cały czas robiła broń.”

wspólny

Gniew byłego gospodarza reality show szybko przeniósł się na Pete’a Buttigiega, sekretarza transportu Bidena.

„Ale twój pociąg eksplodował i kogo winimy? Kogo obwiniamy? Obwiniamy Buttigiega” – powiedział Trump w SNL. Dom Buttigiega. To był jego obowiązek. Niestety, był zbyt zajęty byciem dziwakiem i gejem… i muszę ci powiedzieć: nazywam go Pete Pat. Zaufaj mi, próbowałem tego na wszystkie sposoby i naprawdę nie ma nic lepszego niż Pete Pat”.

READ  Tokyo Vice Max został odwołany