15 maja, 2024

Bengale vs.  Najważniejsze wydarzenia, aktualności, spoilery i aktualizacje na żywo z Ravens

Bengale vs. Najważniejsze wydarzenia, aktualności, spoilery i aktualizacje na żywo z Ravens

Po raz pierwszy od drugiego tygodnia w Monday Night Football zaplanowano naprawdę ekscytujący i pełen rywalizacji mecz.

to prawda! Cincinnati Bengals grają z Baltimore Ravens w pięknym stanie Crab State (tak powinien wyglądać tytuł Maryland) i są to dwie drużyny kalibru play-off, które mają coś do udowodnienia po niezwykle podobnych (i podobnie rozczarowujących) porażkach.

Zespół Bengals, który stanął na nogi po trudnym początku, przegrał w 10. tygodniu z C.J. Stroudem i Houston Texans po obustronnej wymianie zdań. QB Joe Burrow i WR Ja’Marr Chase powracają jako zgrany duet po tym, jak Chase doznał kontuzji pleców w zeszłym tygodniu. Jednak ich obrona nie była w stanie powstrzymać Strouda, legalnego kandydata na MVP. Przegrana Cincy 30-27 nie została przesądzona aż do ostatnich sekund meczu, kiedy Matt Amendola z Teksasu kopnął swojego trzeciego gola z gry w tym dniu.

Ravens przegrali z Cleveland Browns w 10. tygodniu, również po bramce na wyjeździe. Jednak w przeciwieństwie do Bengals, Ravens prowadzili Browns przez cały mecz, aż do ostatnich sekund. Tak naprawdę prowadzili 24-9 kilka minut po drugiej połowie, ale odpadli w czwartej kwarcie i pozwolili Clevelandowi zdobyć 16 punktów. Prowadzenie 31-30 Baltimore zostało w ostatnich sekundach zniszczone przez bramkę z gry i przegrali 33-31.

Obie drużyny chcą udowodnić, że te porażki były jedynie drobnymi wybojami na drodze do play-offów. Ale tylko jedna drużyna odejdzie ze zwycięstwa, które uspokoi fanów.

Obserwuj, jak Yahoo Sports dostarcza najświeższe wiadomości, wyniki i aktualności dotyczące pojedynków Bengals i Ravens w czwartek Night Football.