22 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gry Detroit Lions, gry w godzinach największej oglądalności

Gry Detroit Lions, gry w godzinach największej oglądalności

Lions nie mają żadnych meczów międzynarodowych

Detroit Lions nie będą musieli opuszczać kraju, aby bronić tytułu NFC North – to jedyna drużyna w lidze, która tej jesieni nie zagra na arenie międzynarodowej.

W czwartek rano liga NFL ogłosiła pełny harmonogram międzynarodowych turniejów. Minnesota Vikings będzie gościć w Londynie New York Jets 6 października, Chicago Bears tydzień później będzie gościć w Londynie Jacksonville Jaguars, a 20 października Jaguars pozostaną gospodarzami meczu z Nową Anglią. Patrioci.

8 listopada w Niemczech Carolina Panthers podejmie także New York Giants.

Wcześniej liga ogłosiła swój pierwszy w historii mecz w Brazylii, pojedynek Green Bay Packers z Philadelphia Eagles, który odbędzie się w piątek pierwszego tygodnia sezonu NFL.

Od czasu kolejnych wyjazdów do Londynu w sezonie 2014–2015 Lions nie grali na arenie międzynarodowej.

Nic dziwnego, że przetrwały tegoroczny wyjazd za granicę. Liga NFL już wcześniej ogłaszała drużyny będące gospodarzami wszystkich swoich międzynarodowych meczów, a mecze ligowe rzadko odbywają się za granicą.

Jednak prezes Lions, Rod Wood, powiedział w marcu, kiedy zespół ogłosił, że nabył prawa do międzynarodowego marketingu w Niemczech, że Lions wkrótce ponownie wyruszą za granicę.

„Przypuszczam, że zagramy w grę za rok lub dwa, jesteśmy trochę spóźnieni” – powiedział. „Myślę, że gdybyśmy byli w Niemczech i musieli zrezygnować z meczu u siebie, obecność na tym rynku prawdopodobnie zwiększyłaby nasze szanse na rozegranie tam meczu”.

Publikacja harmonogramu NFL już dzisiaj

Może się wydawać, że sezon NFL zakończył się niedawno, ale nadszedł już czas, aby wyczekiwać składu na sezon 2024–25.

Wszystkie 32 drużyny poznają harmonogram obejmujący 17 meczów na sezon zasadniczy w środę wieczorem, podczas publikacji harmonogramu. NFL będzie miała swoje zwykłe wyzwania w postaci niedzielnych meczów co tydzień, a także trzy przedziały czasowe (czwartkowy wieczór, niedzielny wieczór i poniedziałkowy wieczór), mecze międzynarodowe, a nawet mecze świąteczne, które w tym roku przypadają w środę. Jednak niektóre mecze zostaną ogłoszone przed publikacją pełnego harmonogramu w środę wieczorem.

READ  Lekkoatletyka koncentruje się na grze w Oakland do 2028 r., Las Vegas przenosi się do NBC Sports Bay Area i Kalifornii

Od zakończenia sezonu 2023, który obejmuje dziewięć meczów u siebie i osiem na wyjeździe, ustalono 17 przeciwników Detroit Lions, ale tabele nie zostały jeszcze ogłoszone. Zespół Lions był faworytem w 2023 r. i oczekuje się, że w 2024 r. otrzymają więcej możliwości po zwycięstwie w NFC North i dotarciu do meczu o mistrzostwo konferencji w zeszłym sezonie, dodając energii dużej i zaciekłej rzeszy fanów.

Sezon NFL rozpoczyna się w pierwszy czwartek po Święcie Pracy, 5 września, a pierwszy pełny zestaw meczów zaplanowano na niedzielę, 8 września. Na otwarcie wystąpią zwycięzcy zeszłorocznego Super Bowl, Kansas City Chiefs, którzy zmierzą się z Baltimore Ravens w rewanżu o mistrzostwo AFC rozpoczynającym sezon NFL.

Poniżej znajduje się FAQ zawierający wszystko, co musisz wiedzieć o wydaniu harmonogramu NFL, wraz z aktualizacjami na żywo z serwisów informacyjnych NFL i reporterów poniżej. Przez cały czwartek zaglądaj na stronę Free Press Lions, aby otrzymywać aktualne aktualizacje, w których pojawi się więcej przecieków i potwierdzeń dotyczących Lions, a także analiz i prognoz meczów, gdy tylko poznamy harmonogram.

Kiedy zostanie opublikowany harmonogram NFL?

the Pełny harmonogram obejmujący 272 mecze zostanie ujawniony Oficjalnie w środę o 20:00 w sieci NFL, ESPN2, NFL+, aplikacji NFL i YouTube.

Jak dotąd ogłoszono kilka meczów w pierwszym i drugim tygodniu, w tym mecz otwierający sezon w Kansas City pomiędzy Chiefs i Baltimore Ravens oraz pierwszy mecz Monday Night Football pomiędzy New York Jets i San Francisco 49ers.

Seidel: Wielka wymiana Jareda Goffa z Detroit Lions to kolejna oznaka złotego dotyku Brada Holmesa

Bilety na indywidualne mecze Będzie można go kupić natychmiast Dzięki partnerstwu NFL z Ticketmaster i SeatGeek.

Plotki i przecieki dotyczące harmonogramu NFL

 • Tydzień 1, 5 września: Kansas City Chiefs kontra Baltimore Ravens, czwartkowy wieczór piłkarski.
 • Tydzień 1, 6 września: Green Bay Packers kontra Philadelphia Eagles, piątek w Brazylii.
 • Tydzień 1, 8 września: Dallas Cowboys kontra Cleveland Browns.
 • Tydzień 1, 9 września: New York Jets kontra San Francisco 49ers, Monday Night Football.
 • Tydzień 2, 12 września: Buffalo Bills kontra Miami Dolphins, czwartkowy wieczór piłkarski.
 • Tydzień 2, 15 września: Cincinnati Bengals kontra Kansas City Chiefs.
READ  Źródło: Dolphins podpisze kontrakt z weteranem D. Jasonem Pierre-Paulem

Zmiany w harmonogramie NFL 2024

Liga NFL dokonała gruntownych zmian w harmonogramie na rok 2023, takich jak usunięcie wymogu rozgrywania meczu przez każdą drużynę w godzinach największej oglądalności, zwiększenie liczby meczów double-headers i opcji planowania meczów w poniedziałkowy wieczór, dodanie większej liczby meczów związanych z świętami i usunięcie pewnych powiązań między sieciami telewizyjnymi a określonymi klubami. konferencje dotyczące meczów w niedzielę.

W tym roku zmiany nie są aż tak widoczne, ale wprowadzono kilka godnych uwagi usprawnień, które powinny zwiększyć ilość meczów piłkarskich w ciągu tygodnia.

Piątkowy wieczór piłkarski: W noc po otwarciu sezonu liga NFL zadebiutuje w piątkowym meczu w pierwszym tygodniu. Philadelphia Eagles i Green Bay Packers zmierzą się ze sobą w Sao Paulo w Brazylii – Pierwszy w historii mecz NFL w Ameryce Południowej – w piątek, 6 września. Mecz zostanie rozegrany podczas typowego okna rozgrywek piłkarskich szkół średnich w całym kraju, w piątkowe wieczory, podczas pierwszego z pięciu międzynarodowych meczów w tym sezonie.

Gry świąteczne: Ruszaj się, NBA. Football League chce zdominować cały sezon świąteczny, od Święta Dziękczynienia do Bożego Narodzenia. NFL będzie miało świąteczny doubleheader W tym sezonie, bazując na potrójnym sukcesie z poprzedniego sezonu, który miał miejsce 25 grudnia. Boże Narodzenie przypada w tym roku w środę, co oznacza, że ​​liga NFL będzie rozgrywać mecze w sześciu z siedmiu dni tygodnia w tym sezonie (przepraszam, we wtorek). W przeszłości liga NFL zazwyczaj rozgrywała mecze tylko w Boże Narodzenie lub Wigilię, kiedy święta pokrywały się z harmonogramem w kalendarzu.

Krótki tydzień podwójny: Zespoły mogą pojawiać się w TNF Amazon Prime Video więcej niż raz lub to zrobić Krótkie zmiany kilka razy w harmonogramie ten rozdział. Wcześniej zespoły nie mogły rozegrać dwóch meczów w „krótkim tygodniu” przed zmianą zasad zatwierdzoną przez właścicieli w marcu 2023 r.

Gdzie odbędą się międzynarodowe mecze NFL w 2024 r.?

Kto jest najbogatszy? QB Jared Goff jest najlepiej opłacanym sportowcem w Detroit. Kto jest liderem w pozostałych trzech profesjonalnych zespołach?

READ  Pac-12 nie ogłosi w tym tygodniu nowej umowy medialnej, ponieważ angażuje się więcej oferentów: Źródło

Na 2024 rok liga NFL planuje pięć meczów poza Stanami Zjednoczonymi: po raz pierwszy w historii trzy w Anglii, jeden w Niemczech i jeden w Brazylii. Na chwilę obecną przedstawiamy pięć krajowych drużyn, które będą gospodarzami meczów międzynarodowych, a wszystkie z nich będą rozgrywane w formacie NFC, ponieważ jest to rok parzysty. Godziny meczów i przeciwnicy zostaną ujawnione po opublikowaniu pełnego harmonogramu.

 • Philadelphia Eagles kontra Green Bay Packers, tydzień 1, San Paulo
 • Chicago Bears, Londyn
 • Minnesota Wikingowie, Londyn
 • Jaguary z Jacksonville w Londynie
 • Carolina Panthers w Monachium

Kim są przeciwnicy Detroit Lions w 2024 roku?

Lions mają przed sobą trudny harmonogram na papierze po zwycięstwie 12-5, zwycięstwie w NFC North i dotarciu do meczu o mistrzostwo NFC w 2023 r. Detroit rozegra mecz o pierwsze miejsce oraz sześć meczów przeciwko ulepszonej drużynie NFC North i mecze między dywizjami z drużyną NFC Zachód i AFC Południe. W przyszłym sezonie mecze typu crossover zmierzą się z drużynami zajmującymi pierwsze miejsca z NFC East (Cowboys), NFC South (Tampa Bay Buccaneers) i AFC East (Bills).

Lions rozegrali dziewięć meczów u siebie i osiem meczów na wyjeździe i zagrają w każdym meczu u siebie, ponieważ nie zostali ogłoszeni jako gospodarze meczu międzynarodowego. Detroit rozegra osiem meczów z siedmioma zespołami, które w 2023 roku dotrą do play-offów.

Oto przeciwnicy Lions w kraju i za granicą:

*Oznacza drużynę play-offową 2023

Przeciwnicy Detroit Lions 2024 u siebie

Chicago, *Green Bay, Minnesota, Jacksonville, *Los Angeles Rams, Seattle, Tennessee, *bawół, *Zatoka tampa.

Wyjazdowi przeciwnicy Detroit Lions 2024

Chicago, *Green Bay, Minnesota, Arizona, *Houston, Indianapolis, *San Francisco, *Dallas.