18 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kirk Cousins: „Tak naprawdę nie zajmuję się domysłami”

Kirk Cousins: „Tak naprawdę nie zajmuję się domysłami”

Falcons stworzyli potencjalnie dziwną dynamikę dla swojego pokoju rozgrywającego, wybierając Michaela Penixa Jr. na ósme miejsce w klasyfikacji generalnej po podpisaniu kontraktu z Kirkiem Cousinsem w wolnej agencji.

Ale po powiedzeniu tego w podcaście Bussin’ with the Boys Między nim a Penixem nie ma sporuCousins ​​powtórzył te same opinie na swojej wtorkowej konferencji prasowej.

Mike był świetny„Zawsze będziesz konkurencyjny w tej lidze i zawsze wyjdziesz i ją wygrasz” – powiedział Cousins. Będę kontrolować to, co mogę kontrolować, a także rozumiem, że jest wiele rzeczy, których nie możesz kontrolować.

„Dawno temu nauczyłem się, że trzeba koncentrować się na tym, co można kontrolować”.

Jednak jeśli chodzi o rzeczy, nad którymi Cousins ​​ma kontrolę, doświadczony rozgrywający mógłby zdecydować się na podpisanie kontraktu gdzie indziej, gdyby wiedział o planach Atlanty dotyczących draftu na rok 2024. Cousins ​​nie chciał zagłębiać się w tę teorię, gdy pytano, czy tak się stanie dokonał innego wyboru.

„Tak naprawdę nie zajmuję się założeniami” – powiedział Cousins. „Możemy podążać tą drogą przez długi czas na wiele sposobów. Nie wróży nam to nic dobrego. Jestem podekscytowany szansą, którą dostałem. Myślę, że to prawdziwy zaszczyt być rozgrywającym drużyny Atlanta Falcons i ja staramy się wykorzystać szansę, jaką mam, związaną ze sposobem, w jaki pracuję na co dzień i sposobem, w jaki się bawimy.” Premiera tej jesieni.

Jeśli chodzi o powołanie Atlanta Penix, Cousins ​​powiedział, że postrzega to jako kontynuację swojej zwykłej piłkarskiej podróży. Cousins ​​jako przykład podał Nicka Folesa, który podpisał kontrakt z Michigan State natychmiast po zaangażowaniu się w program. Cousins ​​został następnie powołany do tej samej klasy co Robert Griffin III w Waszyngtonie.

„Więc jest to raczej norma niż wyjątek i myślę, że o to chodzi [outside] „Odpowiedź jest taka, że ​​jest to wyjątek” – powiedział Cousins. „Jeśli naprawdę znasz moją historię, przekonasz się, że jest to norma w podróży. W porządku, zacznijmy razem pracować i budować.

READ  Ranking RBC Legacy 2022: Jordan Spieth pokonuje Patricka Cantlay w play-off o kolejne wielkanocne zwycięstwo

Cousins ​​zauważył, że wieczorny telefon, który otrzymał od Falconów i poinformował go, że zabierają Penix, był „całkiem prosty”.

„Byłem na imprezie drużynowej na stadionie i właśnie wracałem, a oni zadzwonili do mnie i powiedzieli: «Hej, weźmiemy tutaj rozgrywającego z kilofem». Odpowiedziałem: «OK»”. – powiedział kuzyn.

Cousinsa zapytano, czy Penix dałby przykład lub pracował nad budowaniem relacji, na co odpowiedział: „Myślę, że cokolwiek by to było”, głównie ze względu na jego odczucia dotyczące funkcjonowania pokoju QB.

„Myślę, że bardzo ważna jest współpraca rozgrywającego, aby pomóc sobie nawzajem w odniesieniu sukcesu. Tak zawsze było i tak powinno zawsze być, niezależnie od nazwisk na sali” – powiedział Cousins. Musimy wszyscy współpracować, aby pomóc sobie nawzajem, być jak najlepszymi.