4 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wnuczka Arnolda Schwarzeneggera ma większą obsesję na punkcie jego domowych koni niż na nim

Wnuczka Arnolda Schwarzeneggera ma większą obsesję na punkcie jego domowych koni niż na nimCNN

Jeśli chodzi o wnuki Arnolda Schwarzeneggera i jego miłość do zwierząt, okazuje się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni.

Schwarzenegger – który jest dziadkiem dwójki dzieci córki Chrisa Pratta, Katherine Schwarzenegger – Lily i Eloise – mówi, że trzyletnia Lily szczególnie lubi swoje liczne zwierzęta, do których zalicza się psa, miniaturowego konia, osła i świnię.

Były gubernator Kalifornii powiedział to, gdy Layla go odwiedziła ludzie W wywiadzie opublikowanym w sobotę „Pierwszą rzeczą, którą powie Laila, będzie: «Gdzie jest Sherri?». On jest moim małym pieskiem. – Cherry na ciebie czeka – mówię.

W dalszym ciągu opowiadał więcej o tym, o czym rozmawiały Layla i jej matka, a także wyjawił, że jego wnuczka nazywa go „Oba”, co po niemiecku oznacza dziadka.

„Mamo, czy możemy odwiedzić Oppę, zobaczyć Cherry?” „Jasne, pójdziemy jutro.” „Przyszli: „Wiśnia, wiśnia, wiśnia” – Schwarzenegger powiedział publikacji, dodając, że Layla „niosła Cherry” jej okrążenie.”

Ale ku uciesze Layli, siedmioletnia gwiazda oprócz Cherry ma całą masę zwierzątek, w tym świnię o imieniu Schnelle, miniaturowego konia o imieniu Whiskey i miniaturowego osła o imieniu Lulu.

„Następnie przynosisz świnię, kochasz ją i karmisz” – opisał Schwarzenegger. „Wtedy zapytałem: «Chcesz wyjść?» Chodźmy do stajni i obejrzymy konie. No cóż, bierze mnie za rękę i wtedy wychodzimy na pola, a ona idzie do stajni i odwiedza konie.

READ  Aktualizacje na żywo Ticketmaster: Panel przeprowadza przesłuchanie po klęsce Taylor Swift