15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Recenzja koncertu w Las Vegas – Billboard

Recenzja koncertu w Las Vegas – Billboard

obraz Był w Orb pierwszego wieczoru i po raz pierwszy zebraliśmy najlepsze momenty z koncertu (i miejsca).

Czy były to trudne do zrozumienia grafiki sięgające od podłogi do sufitu? Albo sposób, w jaki wciągający dźwięk sprawił, że poczułeś się jak w studiu nagraniowym z U2? A może sposób, w jaki Bono odbył pozornie intymną rozmowę z ponad 18 000 fanów?

Trudno wybrać najbardziej imponującą część wieczoru otwarcia U2: UV Achtung Baby Live at Sphere w piątek (29 września) – który był jednocześnie debiutem samej sali koncertowej – ale jedno jest pewne: U2 było dokładnie właściwym zespołem powitać zespół. Niesamowita przestrzeń.

Można by pomyśleć, że wszystkie technologiczne wodotryski mogą przyćmić występ, ale muzyka i przesłanie U2 zawsze pozostawały centralnym punktem całego dwugodzinnego występu – nawet gdy popkulturowy kalejdoskop obrazów na ekranie o długości 366 stóp przewijał się z szybkością następstwa, co czyni to niewyobrażalnym. Jasne jest, czy podłoga lub scena się poruszały, czy też twój umysł po prostu płatał ci figle. (To było podczas Achtungowe dziecko „Even Better Than the Real Thing”, który na koncercie miał tylko trzy utwory, był naprawdę najlepszy Nieprawdziwy chwila nocy.)

Ale nie PRAWDA Często zdarzało się, że produkcja nie zalewała całego ekranu, wycofując się do monochromatycznego niebieskiego tła lub rozgwieżdżonego nocnego nieba w przypadku cichszych piosenek lub po prostu pokazując duże obrazy członków zespołu podczas fragmentu gramofonu, który zawierał różne nie-Achtungowe dziecko piosenek każdego wieczoru przez 25 występów.

Ostatecznie Sphere nigdy nie przyćmiewa U2; kula Wzmacnia U2, łącząc zespół, który podczas swojej ponad 40-letniej kariery starał się wprowadzać innowacje podczas każdej nowej trasy koncertowej, z miejscem, które wydaje się nie mieć ograniczeń w zakresie innowacji.

obraz Był w Orb pierwszego wieczoru, a poniżej podsumowaliśmy najlepsze momenty z debiutu na koncercie (i miejscu).

READ  Gwiazda „Szpitala Ogólnego” Robyn Bernard zmarła w Kalifornii w wieku 64 lat