23 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zawodnik „Masked Singer”, David Archuleta, ujawnia swoje obawy dotyczące zdrowia w emocjonującym finale

Zawodnik „Masked Singer”, David Archuleta, ujawnia swoje obawy dotyczące zdrowia w emocjonującym finale

telewizja

17 maja 2023 | 22:40

Zdobywca drugiego miejsca w sezonie 7 American Idol, David Archuleta, został dotknięty strachem zdrowotnym, który, jak mówi, pozostawił go w milczeniu przez miesiące, w finale 9 sezonu „The Masked Singer” w środę.

Uwaga spoiler: zwycięzca ogłoszony z wyprzedzeniem

32-letni piosenkarz „Crash”, który grał McCawa w serialu Fox Singing, zajął drugie miejsce za brytyjskim artystą Bishopem Briggsem, lat 30 – który ucieleśniał Meduzę.

Archuleta zaśpiewał dwie piosenki, zanim jego tożsamość została ujawniona, rzucając nieco światła na jego tożsamość Problemy ze strunami głosowymi.

„Nie sądziłem, że zajdę tak daleko”, wyznaje w pakiecie wideo przed wykonaniem przeboju Celine Dion „All By Myself”.

„Szczerze mówiąc, nawet nie wiedziałem, czy w ogóle będę dalej śpiewał. Niewiele osób o mnie wie, ale w zeszłym roku miałem poważną kontuzję, która całkowicie mnie wyciszyła na trzy miesiące”.


David Archuleta gra papugę w The Masked Singer.
Michael Baker/Fox

„Przechodziłem też przez kilka całkiem poważnych wydarzeń życiowych i zaczynałem się zastanawiać, czy to naprawdę ja”, kontynuował, najwyraźniej sugerując nadchodzące Wyszedłem jako outsider w 2021 roku. „Ale po pewnym czasie na zastanowienie zdałem sobie sprawę, że w występach wciąż jest część mnie i że muszę próbować, nawet ze wszystkimi zmianami”.

W środę program ukradł emocjonalny moment między Archuletą, która została wychowana jako mormon, a panelistą „The Masked Singer”, Kenem Jeongiem, lat 53.

Poproszony o dokonanie ostatecznych przewidywań dotyczących tożsamości Macao, odgadł, że lekarz, który został komikiem, Archuleta.

Jeong w końcu podzielił się swoim prywatnym związkiem z piosenkarzem twarzą w twarz.

„Muszę tylko powiedzieć, szczera rozmowa,” zaczął Jeong.

„Kiedy moja żona leżała w łóżku w szpitalu, nie wiedząc, czy nasze dzieci przeżyją, czy umrą, co tydzień oglądaliśmy „Idola”, a ja byłem jak promyk światła dla mojej rodziny” – wyjaśnił, ocierając łzy oczy.

READ  James Patterson: Sprzedane książki, wartość netto, współpraca z celebrytami

„To wielki zaszczyt widzieć cię w tym charakterze” – zauważył Jeong. „Dziękuję Bogu za ciebie i kocham cię”.


David Archuleta na czerwonym dywanie Cirque du Soleil „Corteo” 23 marca w Los Angeles.
Obrazy Getty’ego

Następnie Archuleta ujawnił, co oznacza dla niego rywalizacja w serii.

„Bycie mieszkańcem Makau jest wyzwalające. Wychodzenie z domu było wyzwalające, co jest przerażające. Dorastałem bardzo religijny. To była duża część mojego życia. I myślę, że gdybym żył w ten sposób, jak bycie gejem, byłbym zły, ” powiedział.

„Więc bardzo ciężko pracowałem, aby być kimś innym niż… Pomyślałem:„ Może byłoby lepiej, gdybym mnie tu nie było ”- kontynuował.

„Ale zdałem sobie sprawę, że nie mogę tego zmienić. Więc jeśli ktoś inny dorośnie, wiesz, czując, że jest zły tylko z powodu tego, kto go pociąga i kogo kocha, chcę, żebyś wiedział, że warto mieć odwagę aby pokazać swoje prawdziwe oblicze”.

„To przerażające. Ale zasługujesz na to. Liczysz się, to jest takie piękne” – powiedział, wywołując aplauz publiczności.

Archuleta wcześniej otwarcie mówił o swoich nadchodzących zmaganiach.

Powiedział, że w grudniu dziesiątki uczestników opuściło jego bożonarodzeniowe przedstawienie w Utah po tym, jak wygłosił przejmujące 15-minutowe przemówienie na temat swojej gejowskiej „podróży”.

Bronił się w mediach społecznościowych po incydencie: „Myślałem lepiej o zakończeniu życia niż przyznaniu się do tego publicznie”.

„Jeśli kilkadziesiąt osób wyjeżdża, ale są inni, którzy zostają i muszą wiedzieć, że nie są sami w tej podróży, to dla mnie warto”.


Załaduj więcej…
https://nypost.com/2023/05/17/masked-singer-contestant-david-archuleta-reveals-health-scare-in-emotional-finale/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj udostępniony adres URL