20 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Hollywood pamięta nieżyjącą już prezenterkę wiadomości KTLA

Hollywood pamięta nieżyjącą już prezenterkę wiadomości KTLA

Gwiazdy Hollywood w ten weekend w mediach społecznościowych złożyły hołd Samowi Rubinowi, ukochanemu prezenterowi KTLA, który zmarł w piątek.

„Twojego profesjonalizmu nie da się porównać z życzliwością i człowieczeństwem”. – napisała Viola Davis na Instagramie. „Będzie mi brakować Ciebie na czerwonym dywanie. Niech Bóg błogosławi Twoich bliskich. Powodzenia”.

Robin była popularną prezenterką rozrywkową w porannym programie KTLA-TV i pojawiała się w całym Hollywood na rozdaniach nagród i wydarzeniach na czerwonym dywanie. Zmarł w piątek na zawał serca w wieku 64 lat.

„KTLA 5 z głębokim smutkiem informuje o śmierci Sama Rubina.” Napisałem kanał na X (dawniej Twitter). „Sam był gigantem lokalnego przemysłu informacyjnego i rozrywkowego oraz przez dziesięciolecia jedną z gwiazd porannej telewizji w Los Angeles. Jego śmiech, urok i troskliwa osobowość poruszały wszystkich, którzy go znali. Sam był kochającym mężem i ojcem: role, które bardzo cenił Nasze myśli są w tym czasie z rodziną Sama, Al-Asib.

Komik John Mulaney również poświęcił chwilę, aby uhonorować Robina na koniec ostatniego odcinka swojego programu John Mulaney przedstawia: Wszyscy w Los Angelesktóry był transmitowany na żywo w serwisie Netflix w piątkowy wieczór.

„Specjalne pożegnanie w Los Angeles z panem Samem Rubinem” – Mulaney powiedział publiczności przed podpisaniem umowy.

Dyrektor generalny Netflix, Ted Sarandos, uhonorował Robina Na Instagramiepisząc: „Sezon rozdania nagród Czerwonego Dywanu nie byłby taki sam bez Sama Rubina z KTLA. Zawsze świetnie się bawię, zawsze jestem uśmiechnięty. Był legendą w tym mieście”.

na Twitterze, Napisane przez Ryana Reynoldsa: „Nawet jeśli tego dnia byłem na 85. rozmowie kwalifikacyjnej, zawsze byłem szczęśliwy, widząc Sama. Nawet jeśli był tego dnia na mojej 85. rozmowie kwalifikacyjnej, zawsze wnosił ze sobą prawdziwą życzliwość, ciekawość i nieszablonowe pytanie.

READ  Wordle 304 19 kwietnia - Walczysz dzisiaj z Wordle? TRZY WSKAZÓWKI, KTÓRE MOGĄ POMÓC ODPOWIEDZIEĆ | Gry | zabawa

Poniżej znajdziesz więcej hollywoodzkich hołdów złożonych Robinowi.