22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Will Smith uderza Chrisa Rocka podczas rozdania Oskarów

Will Smith uderza Chrisa Rocka podczas rozdania Oskarów

Chris Rock A Will Smith Wdał się w bójkę podczas transmisji telewizyjnej Oscara 2022. Rocker pojawił się na scenie podczas prezentacji Oscara do filmu dokumentalnego i zażartował z Jady Pinkett Smith w „GI Jane” za ogolenie głowy. Potem Smith wszedł na scenę, by uderzyć rocka. Chociaż na początku wydawało się to żartem, Smith wrócił na swoje miejsce i krzyknął do Rocka: „Nie wyrzucaj z siebie imienia mojej żony!”

wiele w Oskary Tłum wyglądał na oszołomionego walką. Diddy był kolejnym prezenterem podczas imprezy, prezentując obchody 50-lecia „Ojca chrzestnego”. Diddy odniósł się do sytuacji, mówiąc: „Will i Chris, rozwiążemy ten problem jak rodzina. Teraz idziemy dalej z miłością. Wszyscy robią trochę hałasu”.

Publicystka Smitha, Meredith O. Sullivan, pojawiła się przed nim w przerwie na reklamę, by porozmawiać. Również podczas przerwy Denzel Washington wstał, aby porozmawiać na osobności ze Smithem. Smith ujawnił podczas przemówienia dla najlepszego aktora, że ​​Waszyngton powiedział mu: „W kwiecie wieku bądź ostrożny, wtedy diabeł przychodzi po ciebie”.

Sullivan nadal odwiedzał Smitha podczas każdej przerwy reklamowej po incydencie. Producent Oscara Will Packer również odwiedził Smitha, zanim ogłoszono kategorię najlepszego aktora. Smith był nominowany za rolę w „Królu Ryszardzie”, a później zdobył Oscara podczas ceremonii.

„Richard Williams był zaciekłym obrońcą swojej rodziny” – powiedział Smith podczas przemówienia. Później przeprosił akademię i innych kandydatów za swoje czyny.

Pinkett Smith ogłoszony w zeszłym roku Ogoliła głowę po wypadaniu włosów. W poście na Instagramie aktor powiedział: „Teraz w tym momencie nie mogę się powstrzymać od śmiechu… wiesz, że walczyłem z wypadaniem włosów. Nagle, pewnego dnia… po prostu tak się stało. Teraz to będzie dla mnie trochę trudniejsze”. Żebym to ukryć. Pomyślałam więc, że po prostu się tym podzielę, żebyś nie zadawała żadnych pytań… Mama musiałaby opuścić go na skórę głowy więc nikt by nie pomyślał, że przeszła operację mózgu czy coś. Ja i ta lisica będziemy przyjaciółmi… Kropka! „

READ  Przeczytaj scenariusz Paula Kinga i Simona Farnaby’ego do filmu Origin Story – Deadline

Rock ostatecznie przyznał filmowi dokumentalnemu Oscara Questlove za „Summer of Soul”. Zapytany w pokoju prasowym podczas rozdania Oscarów o Smitha uderzającego w skałę, Koestloff powiedział: „Nie mówię o tym. Chodzi o Festiwal Kultury w Harlemie”.

różnorodny Sięgnąłem do ABC po więcej komentarzy na temat incydentu Smith Rock.