17 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Megyn Kelly rozdziera TJ Holmesa i Amy Robach za romans „GMA3”.

Megyn Kelly rozdziera TJ Holmesa i Amy Robach za romans „GMA3”.

Zwolnieni współtwórcy „Good Morning America”, TJ Holmes i Amy Robach, popełnili „ogromną gafę PR” w odpowiedzi na publiczne rewelacje dotyczące romansu, który doprowadził do ich odejścia z ABC, powiedziała Megyn Kelly.

Kelly zaatakował później parę Pojawiły się zdjęcia Robacha wskakującego w ramiona Holmesa w uścisku wypełnionym PDA w Los Angeles, zaledwie kilka godzin po podpisaniu umów o odejściu z sieci.

Oni po prostu nie rozumieją – nikt na to nie patrzy i nie mówi „prawdziwa miłość”” – powiedziała osobowość medialna w poniedziałkowym odcinku „The Megyn Kelly Show” w radiu Sirius XM.

„Zdradzili swoich współmałżonków. Zdradzili swoje dzieci. Tak, to się zdarza. Smutna rzecz. Zachowuj się, jakby to było smutne. Przestań mówić: „Mam gdzieś kogokolwiek, kogo zraniłem”. — dodał Kelly.

Holmes i Robach byli poddawani intensywnej analizie od listopada zeszłego roku, kiedy Page Six i inne sklepy ujawniły małżeński „Good Morning America” Prezenterzy byli zaangażowani w związek, który trwał miesiące. Wiadomość ta wywołała wewnętrzne dochodzenie, a także rzekome ostateczne ujawnienie informacji o Holmesie Z trzema innymi pracownikami ABC.


Megyn Kelly argumentowała, że ​​​​domniemane romanse Holmesa pozostawiły ABC niewielkiego wyboru.
YouTube/Megyn Kelly

Megyn Kelly
Megyn Kelly powiedziała, że ​​byli prezenterzy popełnili ogromny błąd public relations.
YouTube/Megyn Kelly

ABC potwierdziło ich odejście w oświadczeniu z zeszłego tygodnia i opisało sprawę i jej następstwa jako „odwrócenie uwagi” personelu sieci.

Kelly argumentował, że Holmes i Robach, którzy byli regularnie fotografowani razem w ostatnich tygodniach, popełnili złą nutę w podejściu do sagi.

„Myślę, że ci dwaj mogli wyjść, mogli powiedzieć w programie następnego dnia:„ Jesteśmy bardzo zawstydzeni. to prawda. To była prywatna sprawa, którą szczególnie chcieliśmy rozwiązać, biorąc pod uwagę fakt, że oboje mamy dzieci i małżonków, ale po prostu nie mogliśmy, donosi Daily Mail. Zrobimy sobie wolne, żeby sobie z tym poradzić. Mamy nadzieję, że po powrocie zasłużymy na wasze przebaczenie i zaufanie”.


Amy Robach i TJ Holmes
TJ Holmes i Amy Robach podpisali w zeszłym tygodniu umowy wyjścia.
Agrobach / Instagram

– W takim razie połóż się na podłodze – kontynuował Kelly. „Zatrzymaj bardzo wyraźnie zainscenizowane imprezy fotograficzne w South Beach, gdzie wszystkie one całują się i flirtują, podczas gdy ich oszukani mężowie publikują smutne zdjęcia ze swoimi dziećmi, które wyglądają niesamowicie nieszczęśliwie. To był ogromny błąd PR. Zaaranżowali to w 100%, Moim zdaniem „.

READ  Frank Langella usunięty z „The Fall of the House of Usher” po dochodzeniu w sprawie wykroczenia

Kelly wyraziła opinię, że zachowanie pary po ujawnieniu romansu odegrało główną rolę w decyzji ABC o zerwaniu z nimi więzi.


Amy Robach i TJ Holmes
Związek między Holmesem i Robachem wyszedł na jaw w listopadzie ubiegłego roku.
Agrobach / Instagram

„Myślę, że jest bardzo dobry powód, dla którego stracili pracę” – powiedział Kelly. „Myślę, że chodziło o dwie rzeczy – absurdalne zachowanie PR, w które zaangażowali się po wybuchu skandalu. Z mojego punktu widzenia źle zrozumieli media. Po drugie, okazuje się, że miał tych wszystkich innych rzekomych współpracowników w ABC”.

„Podejrzewam, że byli w sytuacji, w której„ Co zamierzasz zrobić? Wypuściłaby czarną kotwicę i zostawiła białą samicę? To nie mogło się zdarzyć. Ona też musiała odejść” – dodała.