6 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jeff Carson, piosenkarz country i policjant, zmarł w wieku 58 lat

Jeff Carson, piosenkarz country i policjant, zmarł w wieku 58 lat

Piosenkarz, którego prawdziwe nazwisko brzmiało Jeffrey Lee Herndon, zmarł na atak serca w Williamson Medical Center we Franklin Tennessee, Wspomnij o stwierdzeniu.

Carson jest najbardziej znany ze swoich najlepszych singli „Yeah Buddy”, „Not on Your Love” i „The Car”, które przyniosły mu pierwszą nagrodę Akademii w kategorii „Najlepszy teledysk roku”.

Carson urodził się w Tulsa w stanie Oklahoma i zgodnie z oświadczeniem rozpoczął karierę muzyczną w młodym wieku, śpiewając w kościele. Oświadczenie mówi, że założył zespół w Rogers w stanie Arkansas, a później mieszkał w Missouri, gdzie występował lokalnie, zanim przeniósł się do Nashville, gdzie zaczął nagrywać dema.

Piosenkarz podpisał kontrakt nagraniowy z Curb Records w 1995 roku i wkrótce potem wypuścił w radiu swój film „Yeah Buddy” – czytamy w oświadczeniu.

W 2009 roku Carson przeszedł na emeryturę z muzyki, aby zostać funkcjonariuszem policji w departamencie policji Franklin w hrabstwie Williamson w stanie Tennessee, gdzie pozostał aż do śmierci.

„Trudno uwierzyć, że odszedł” — powiedział Departament Policji Franklin Powiedział na Twitterze w niedzielę. „Jedno jest pewne – funkcjonariusz policji Franklin, Jeff Carson, zmienił każdego, kogo spotkał, nas wszystkich, na lepsze! Dziękuję ci, Jeff, za twoje życie w służbie i śpiewaniu”.

Artysta muzyki country podpisał niedawno kontrakt z Encore Music Group i nagrywał specjalny album, który miał się ukazać jeszcze w tym roku.

W oświadczeniu stwierdzono, że Carson pozostawił swoją żonę Kim Cooper Carson i syn Dayton Gray Herndon Carson.

READ  Freddy Prinze Jr. umieści promo WWE Star przeciwko MJF's