20 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Phillies pokonali Blue Jays, nawet bez składu pierwszego składu, odnosząc siódme zwycięstwo z rzędu – NBC Sports Philadelphia

Phillies pokonali Blue Jays, nawet bez składu pierwszego składu, odnosząc siódme zwycięstwo z rzędu – NBC Sports Philadelphia

Grali bez trzech najlepszych praworęcznych pałkarzy, mierzyli się z miotaczem z najniższym ERA w baseballu, a dla Phillies we wtorkowy wieczór i tak nie miało to znaczenia.

Po prostu niszczą drużyny.

Phils ponownie prowadzili 10-1 po raz siódmy z rzędu i 11. z 12.

Nadal dominują na początku meczów. Bryce Harper strzelił pierwszego okrążenia po pojedynczym trafieniu w końcówce pierwszej rundy i ścigał się po bazach, pokonując dublet Nicka Castellanosa. Cody Clemens, używając kija Harpera, w drugiej rundzie oddał dwubiegowy strzał i powiększył prowadzenie.

„Mamy wielu dobrych chłopaków” – powiedział miotacz Christopher Sanchez. „Wszyscy na ławce rezerwowych są w dobrej formie. W naszym zespole mamy dwa składy”.

Phillies pokonali swoich przeciwników 45-10 w pierwszych dwóch rundach z ostatnich 20 meczów.

Nie udało się tego w meczu przeciwko Jose Berriosowi, który wszedł z ERA na poziomie 1,44. Phillies zdobyli pięć punktów więcej w dolnej części czwartej rundy w potrójnym RBI Clemensa i wielkim szlemie Harper’s. To były jedyne dwa trafienia w rundzie, gdy Berrios pokonał Edmundo Sosę i Kyle’a Schwarbera i pokonał Garretta Stubbsa.

„Wiedzieliśmy, że ma za sobą wspaniały rok” – powiedział Harper. „Ten suwak to jego propozycja. Po prostu próbowaliśmy to zrzucić z siebie (z talerza) i skupiać się na rzeczach, które nie zbliżały się do nas ani nie uciekały od nas. Pomyślałem, że mamy naprawdę dobry plan”.

W ostatnich 18 meczach Harper osiągnął wynik 0,344/0,481/0,656 dzięki sześciu home runom, 21 RBI, 18 spacerom i 16 strikeoutom. Phillies mają w tych meczach bilans 17-1.

Harper i Clemens wystąpili w dziewięciu z dziesięciu przejazdów. Clemens został powołany, gdy Trea Turner znalazła się na liście kontuzjowanych ze względu na naderwanie ścięgna podkolanowego. Zaczął od trzeciej bazy Aleca Bohma, który spędził noc po tym, jak w poniedziałek jego passa 18 meczów została przerwana.

READ  Wypłaty w turnieju Masters 2024: Ile Scottie Scheffler zarobił za zwycięstwo w Augusta National?

„On jest kochankiem” – Harper powiedziała o Clemensie. „Za każdym razem, gdy tu przychodzi, jest po prostu kolejnym zawodnikiem, który przychodzi i gra w piłkę. Miło się go ogląda. Ma profesjonalne odbijanie. Potrafi podnosić się, podnosić i robić to, co robi”. Ta sama mentalność.

„Miał wspaniałą wiosnę i prawdopodobnie byłby w stanie wyciągnąć z obozu każdą drużynę. Po prostu dostał krótszą końcówkę kija, a potem wszedł i zrobił to, co zrobił w Cincinnati, a potem dzisiaj wieczorem. To robi wrażenie. Pochodzi z profesjonalnej rodziny, więc myślę, że to też pomaga.” „

Sanchez odrobił straty po dwóch niepewnych startach z rzędu, utrzymując Blue Jays na jednym biegu przez siedem rund, z pięcioma strikeoutami i 12 RBI. W ciągu siedmiu rund rzucił 89 narzutów i obniżył swój ERA do 3,22.

Phillies mieli plan po Sanchezie, aby wykorzystać Spencera Turnbulla, który rzucił dwie bezbramkowe rundy w swoim pierwszym występie od debiutanckiego roku 2018.

„Sanchi był wyjątkowy i skuteczny” – powiedział główny trener Rob Thompson. „Naprawdę, wchodząc na mecz, myśleliśmy o pięciu, a potem o Paulu, ale był tak skuteczny i tak dobry, że ciągle go rozciągaliśmy”.

Thompson powiedział, że występ Turnbulla poza boiskiem będzie zależał od tego, jak długo będzie wyglądał na wyrażającego ulgę. Nie będzie grał w meczach jeden po drugim, bo nigdy tego nie robi. Thompson powiedział we wtorek, że jego zdaniem Turnbull będzie potrzebował jednego dnia wolnego, gdy rozegra jedną rundę, dwóch dni wolnego, gdy rozegra dwie rundy i czterech pełnych dni pomiędzy występami, jeśli będzie brał udział w trzech lub więcej rundach.

Phillies i Blue Jays zakończą swoją serię w środę o 13:05, a Aaron Nola (4-1, 3,32) zmierzy się z weteranem praworęcznym Chrisem Bassettem (2-5, 5,45). Zwycięstwo zapewniłoby Philsom piąty remis w ostatnich siedmiu seriach.

READ  Prowadzenie Sounders wyprzedziło FC Dallas po zwycięstwie 1:0 u siebie

Tylko sześć z pierwszych 38 meczów Phillies rozegrali przeciwko drużynom z NL East, ale po czwartku mają oni passę 10 zwycięstw z rzędu, zaczynając od trzech na Marlins Park.