21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

W centrum uwagi Argentyna kontra Polska, ponieważ Arabia Saudyjska bierze udział w ostatnich 16 meczach w Katarze

W centrum uwagi Argentyna kontra Polska, ponieważ Arabia Saudyjska bierze udział w ostatnich 16 meczach w Katarze

W 11. dniu trwających Mistrzostw Świata FIFA 2022 w Katarze zaplanowano wiele ekscytujących meczów. Lionel Messi i Robert Lewandowski prowadzą swoje drużyny narodowe przeciwko sobie, podczas gdy Arabia Saudyjska i Meksyk rywalizują o 1/8 finału. Francja będzie chciała zakończyć fazę grupową z niepokonanymi Tunezją, Arabią Saudyjską i Meksykiem. Walczą też o fazę pucharową.

Sprawdź, o co toczy się gra w 11. dniu Mistrzostw Świata FIFA 2022 w Katarze.

Harmonogram 11. dnia Mistrzostw Świata FIFA 2022 w Katarze

  • Grupa D: Tunezja – Francja na stadionie Education City
  • Grupa D: Australia – Dania na stadionie Al Janob
  • Grupa C: Polska vs Argentyna na stadionie 974
  • Grupa C: Arabia Saudyjska – Meksyk na stadionie Lusail

Mistrzostwa Świata FIFA 2022 Grupa C: Polska – Argentyna i Arabia Saudyjska – Meksyk

Wszystkie cztery drużyny z grupy C mogą awansować do rundy pucharowej. Remis lub wygrana z Lionel Messi– Argentyna ma zagwarantowany awans w następnym meczu z Polską. Tymczasem, gdyby Argentyna wygrała, remis dałby jej przewagę nad Arabią Saudyjską lub Meksykiem, w zależności od wyniku i różnicy bramek. Zwycięstwo Arabii Saudyjskiej przypieczętowałoby ich miejsce w 1/8 finału, a remis zapewniłby Argentynie przegraną z Polską lub wielką porażkę Polski.

Meksyk będzie musiał wygrać swój następny mecz z dużą przewagą, a Argentyna będzie miała nadzieję, że pokona Polskę, aby awansować. Oba mecze grupy C zostaną rozegrane 30 listopada o godzinie 12:30 czasu EST. Oto tabela grupy C przed 11. kolejką.

Mistrzostwa Świata FIFA 2022 Grupa D: Tunezja – Francja i Australia – Dania

Kylian Mbappe-eyed France awansował już do 1/8 finału Mistrzostw Świata FIFA. Jednak Tunezja, Dania i Australia z grupy D nadal walczą o drugie miejsce w 1/8 finału. Zwycięzca Australia vs Dania z pewnością awansuje do następnej rundy, a remis zwiększy szanse Tunezji na rundę pucharową.

Zwycięstwo z Francją może dać Tunezji awans do 1/8 finału, podczas gdy oni będą polegać na różnicy bramek z Danią i wygranej Danii z Australią. Oba mecze grupy D rozpoczną się w środę o 20:30. Oto spojrzenie na tabelę grupy D przed rozpoczęciem dramatu dnia 11.

READ  Ostatnia Grupa Energy i Enia opracowuje SMR dla Polski