19 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Turcja i Polska sprzeciwiają się Gilasowi

Turcja i Polska sprzeciwiają się Gilasowi

Gilas Pilipinas jest bez zwycięstwa od czterech meczów na Pucharze Świata FIBA.

FIBA

MANILA, Filipiny – Gilas Pilipinas rozegra mecze treningowe w Turcji i Polsce przed lipcowymi kwalifikacjami do Igrzysk Olimpijskich FIBA ​​na Łotwie.

Według dyrektor zarządzającej Samahang Basketball ng Pilipinas, Eriki Dye, reprezentacja Nationals zbierze się ponownie 22 czerwca w Inspire Sports Academy w Laguna, a następnie po Turcji uda się do Polski, aby rozegrać mecze przygotowawcze ze swoimi reprezentacjami narodowymi.

Stamtąd trener Tim Cone i jego 14-osobowy skład będą kontynuować „Misję: Paryż” w łotewskiej Rydze w dniach 2–7 lipca w kwalifikacjach.

„Nawiązaliśmy współpracę z obiema potęgami, gospodarzami Łotwą i Gruzją, i nie możemy się doczekać rywalizacji z nimi” – powiedział Dy na forum PSA sponsorowanym przez San Miguel Corp., PSC, POC, Smart/PLDT. Milo i całodobowa aplikacja sportowa ArenaPlus.

Po kampanii OQT federacja przygotuje się do zorganizowania kolejnych zadań Gilasa w kwalifikacjach FIBA ​​Asia Cup na MOA Arena w listopadzie przeciwko Nowej Zelandii i Hongkongowi. Nationals zbierzą się ponownie na sześć dni przed meczem w Nowej Zelandii, który odbędzie się 21 listopada.

Trenerze Tim, za każdym razem mamy tę samą listę. Kapak pinaksama-sama mo yung krótkie okresy treningowe, mak-akumuluj sila” – powiedział Tie.

„Program działa. On (Sangu) zapewnił sobie najlepszy talent, jaki mamy. W przeszłości hirap na hirap tayo. Ze względu na te krótkie okresy treningowe, gracze mogą podejmować pewne decyzje, a gracze wysokiego szczebla ang mka ito, mas madali sila podejmować decyzje.

Program dla Kobiet Gilas również tętni życiem.

READ  Cellnex Poland otwiera swoje biura regionalne