21 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

SOFAR rozszerza wkład w polską przyszłość z zerowym dostępem do netto dzięki najnowszej ofercie produktów na targach ENEX 2023

SOFAR rozszerza wkład w polską przyszłość z zerowym dostępem do netto dzięki najnowszej ofercie produktów na targach ENEX 2023

żele, Polska, 10 marca 2023 r /PRNewswire/ — Firma SOFAR, wiodący światowy dostawca rozwiązań fotowoltaicznych i ESS, zamierza dalej zwiększać swój wpływ na polski rynek fotowoltaiczny, wprowadzając najnowsze innowacje w segmentach energii odnawialnej, od zastosowań mieszkaniowych, C&I po ENEX.

Odkąd firma SOFAR weszła na polski rynek w 2014 roku, stała się jednym z najpopularniejszych producentów falowników znanych lokalnym klientom. Ze względu na doskonałe osiągi produktu firma SOFAR została nagrodzona tytułem Najlepszej Marki Falownika PV. Polska przez EuPD. Aby zapewnić najlepsze wrażenia, firma SOFAR utworzyła lokalny oddział z profesjonalnymi członkami zespołu odpowiedzialnymi za terminową obsługę.

Na początku tego roku firma SOFAR zaprezentowała nową tożsamość marki. Zgodnie z całkowicie odnowionym wizerunkiem marki, SOFAR wprowadza nowy 100-125KTL-G4 przeznaczony do zastosowań C&I. Polski Największe targi RE. Falownik łączy w sobie wiodący w branży ultrawysoki prąd, łatwą instalację i inteligentną ochronę, łatwą instalację i bezpieczną obsługę, jednocześnie realizując niski LCOE i wysoką wydajność.

Tymczasem falowniki hybrydowe i magazyny energii cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród polskich klientów. SOFAR dostrzega rosnące zainteresowanie rozwiązaniami mającymi na celu inteligentne zarządzanie energią produkcyjną. W związku z rosnącymi potrzebami firma SOFAR unowocześnia swoje rozwiązania pamięci masowej o system magazynowania akumulatorów BTS E5~E20-DS5 oraz falowniki hybrydowe serii HYD 5K~20KTL-3PH.

BTS E5~E20-DS5 wykorzystuje konstrukcję, którą można ustawiać jeden na drugim, co umożliwia bezproblemową instalację i konfigurację. W porównaniu z tradycyjnym BESS do zastosowań mieszkaniowych, wyróżnia się bardziej elastyczną rozbudową, umożliwiając użycie kombinacji starych i nowych baterii. Każda bateria ma wbudowany PCU, który minimalizuje straty energii i zapewnia więcej energii użytkowej. Aby dorównać BESS, SOFAR wprowadza również falowniki hybrydowe serii HYD 5K~20KTL-3PH, które obsługują różne tryby pracy.

„Polski rynek jest jednym z naszych najważniejszych rynków Europa, który w przyszłości ma utrzymać stały wzrost. Opierając się na rozbudowanych usługach lokalnych i atrakcyjnych kanałach dystrybucji, firma SOFAR jest zaangażowana we wspieranie czystego przejścia kraju do przyszłości zerowej netto poprzez produkty wysokiej jakości i silne partnerstwa. Lisa LiCountry Manager firmy SOFAR w Polsce.

O SOFARZE

Sofar jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań fotowoltaicznych i magazynowania energii i dąży do bycia liderem cyfrowych rozwiązań energetycznych z kompleksowym portfolio obejmującym falowniki fotowoltaiczne od 1kW do 255kW, falowniki hybrydowe od 3kW do 20kW, system magazynowania baterii, centralne magazynowanie energii . oraz inteligentne rozwiązania do zarządzania energią w zastosowaniach mieszkaniowych, C&I i na skalę przemysłową. Do 2021 roku SOFAR wszedł do TOP5 Global Hybrid Inverter Suppliers, tworząc globalną sieć badawczo-rozwojową z trzema centrami badawczo-rozwojowymi i dwoma zakładami produkcyjnymi. Do 2022 roku roczna zdolność produkcyjna SOFAR osiągnie 10 GW dla falowników fotowoltaicznych i akumulatorów oraz 1 GWh dla akumulatorów. Do końca 2022 roku firma SOFAR dostarczyła falowniki o mocy 18 GW do ponad 100 krajów i regionów na całym świecie.

Dowiedz się więcej o SOFARZE: https://www.sofarsolar.com/.

zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2030436/222.jpg

Źródło Sofer

READ  MŚ U19 kobiet 2022 w Polsce – dzień 1