19 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zbiera się społeczność Helldivers 2, aby zapisać recenzje gry na Steamie

Zbiera się społeczność Helldivers 2, aby zapisać recenzje gry na Steamie

Strzelanka kooperacyjna Piekielni nurkowie 2 Od chwili premiery w lutym odniósł wiele sukcesów. Następnie, kilka dni temu, Sony ogłosiło, że gracze na PC będą musieli połączyć (lub utworzyć) konto PlayStation Network, aby móc kontynuować grę. To rozgniewało fanów, którzy grali od miesięcy, co doprowadziło do masowego planu bombardowania recenzji, który się nie powiódł Piekielni nurkowie 2Punkty parowe. 6 maja Sony cofnęło tę autoryzację i teraz Nie jeden Fani zbierają siły, aby ponownie zamieścić na Steamie recenzję wieloosobowej strzelanki Arrowhead Game Studios, która w ciągu dwóch dni zebrała tysiące pozytywnych recenzji, a społeczność określiła to mianem „Major: Operation Cleanup”.

Piekielni nurkowie 2 Został wydany na platformie Steam 8 lutego i uzyskał ocenę „Bardzo pozytywną”. To była – i nadal jest – jedna z najważniejszych gier 2024 roku. Zbierz setki tysięcy graczy Dzięki zabawnej, chaotycznej rozgrywce i sprytnej opowieści. 3 maja Sony poinformowało o tym graczy Wymagane konto PlayStation Network Aby zagrać w wersję na PC Piekielni nurkowie 2. Nakaz ten wyraźnie rozgniewał społeczność, podobnie jak wiele osób Idąc na wojnę (cyfrowo). Do tego recenzowanie gry na Steamie i dzielenie się gniewnymi postami w mediach społecznościowych z taką intensywnością Dyrektor generalny Arrowhead, Johan Bilstedt, przeprosił dla tej kwestii. Trzy dni po ogłoszeniu. Sony ogłosiło, że usunie wymóg łączenia konta PlayStation Network.

Teraz Piekielni nurkowie 2 Fani zebrali się, aby zapłacić dalej. Na podstronie gry, Administrator upuścił nowe polecenie główneczyli główne cele strzelanki z akcją na żywo, które Arrowhead zwykle przekazuje, zachęcając fanów do wycofania swoich negatywnych recenzji.

„Sony cofnęło swoją decyzję o kontynuowaniu aktualizacji łączenia kont” – czytamy w poście opublikowanym 6 maja przez OmegaXesis. „Divers; jeśli zdecydujesz się zaakceptować tę poważną prośbę. Rozważ cofnięcie swojej recenzji na Steamie. Arrowhead dołożył wszelkich starań, aby uczynić tę grę wyjątkową, a ty, gracz, pokazałeś zarówno Sony, jak i Arrowhead, że twój głos też się liczy. Przyjmijmy to z powrotem Piekielni nurkowie 2 Parowany, który powrócił do dawnej świetności. I przywróćmy to społeczeństwo do normalności. Prosimy o uwzględnienie wszelkich negatywnych komentarzy, jakie pozostawiłeś na temat innych gier, nad którymi pracowała firma Arrowhead lub Sony. Działajmy lepiej jako społeczność i nie róbmy tego więcej. Dziękuję, zespół moderski Helldivers.

READ  Microsoft potwierdza, że ​​Sony na zawsze zablokowało dostęp do tych czterech gier na Xboksie

W chwili pisania tego tekstu od chwili dostarczenia głównego zamówienia nadesłano ponad 75 000 pozytywnych recenzji, co oznacza wzrost Piekielni nurkowie 2Ocena Steam od „Przeważnie negatywna” do „Mieszana”. Z ponad 600 000 recenzji, gra ma ogólną ocenę „w większości pozytywną”, ale jeśli ta główna tendencja będzie kontynuowana zgodnie z planem, nie mam wątpliwości, że Piekielni nurkowie 2 Powróci, jak OmegaXesis w subreddicie, do dawnej świetności „niezwykle pozytywnych” recenzji na Steamie. Ze swojej strony Billstedt powiedział, że podziwia „siłę woli” społeczności, aby zjednoczyć się i dokonać zmian.

Wierzę, że dobre rzeczy dzieją się, gdy używasz głosu.

Winnym Piekielni nurkowie 2 Wiadomość, gra Otrzymałem łatkę 7 maja Który rozwiązał kilka nierozstrzygniętych kwestii. Obejmuje to między innymi źle ustawione paski, problemy z uszkodzeniami z biegiem czasu, awarie i inne błędy oraz wiele innych.