4 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Taylor Swift i Travis Kelce: Sezon piłkarski stał się o wiele bardziej interesujący dla osób niebędących fanami

Taylor Swift i Travis Kelce: Sezon piłkarski stał się o wiele bardziej interesujący dla osób niebędących fanamiCNN

Wiele lat temu kupiłem książkę, która pomogła mi dowiedzieć się więcej o piłce nożnej.

Chciałbym podać tytuł, ale nie mam pojęcia, gdzie jest ta książka, bo ledwo mogę ją rozszyfrować.

Z pewnością nie jestem jedyną osobą, która nie pasuje do NFL.

To wydanie biuletynu jest przeznaczone dla każdego, kto tak jak ja ogląda Super Bowl tylko w przerwie meczu. Bo ten tydzień z pewnością nie był inny w tym sporcie.

Prawdopodobnie słyszałeś co nieco – lub więcej – o Taylor Swift i Travisie Kelce.

Śledzimy wysoki poziom zainteresowania ich ostatnimi występami publicznymi – biorąc pod uwagę, że żadne z nich nawet nie potwierdziło, że się spotykają. Kariera Swift została częściowo zbudowana na spekulacjach na temat tego, który były chłopak zainspirował którą piosenkę, podczas gdy Kelsey był tak utalentowanym kawalerem futbolu, że był kiedyś tematem Program randkowy w rzeczywistości.

Mecz stworzony w raju PR, prawda?

To prawda, jeśli chodzi o marketerów NFL i Heinza. Znam grupę fanów nie związanych z piłką nożną, którzy spieszyli się, aby w zeszły weekend posłuchać meczu Kansas City Chiefs (drużyny Kelce) z Chicago Bears, ponieważ Swift był na meczu.

Sprzedaż koszul Kelsey kwitnie, a media społecznościowe próbują znaleźć idealne imię dla gwiazd jako potencjalnej pary.

Ale ich historia nie jest jedyną historią piłkarską, która zrobiła na ludziach wrażenie.

Deion Sanders, trener programu piłkarskiego Colorado Buffaloes na Uniwersytecie Colorado Boulder, dodał energii ludziom związanym z futbolem uniwersyteckim pomimo niedawnej porażki z Oregon Ducks.

Nie bez powodu ten człowiek ma przydomek „Primetime”, ponieważ z pewnością wie, jak grać w grę medialną. Jest to nawet historia rodzinna, ponieważ jego syn, Shilo, gra w defensywie, a jego syn, Sheder, zaczyna w drużynie ojca.

READ  UAW przygotowuje się do ograniczonego strajku przeciwko producentom samochodów z Detroit w piątek

Może nie wiem zbyt wiele o piłce nożnej, ale wiem, że jeśli starszy Sanders będzie w stanie wzbudzić tak duże zainteresowanie w pierwszym roku budowania składu, nie wiadomo, jaka będzie przyszłość.

One Music Festival w Atlancie w 2022 roku.

Muzyka jest moim zajęciem (dosłownie) i szczególnie lubię festiwale.

Dlatego z fascynacją obserwowałem rozwój Jeden festiwal muzyczny W Atlancie. Wydarzenie rozpoczęło się w 2010 roku, a w tym roku na headlinerów wybrano Janet Jackson i Kendrick Lamar.

Rozmawiając z założycielem, Jasonem „J” Carterem, dowiedziałem się, że wszystko zaczęło się od „stworzenia bezpiecznej przestrzeni do świętowania czarnej kultury i muzyki”.

Carter powiedział mi w rozmowie w tym tygodniu, że jest zdeterminowany stworzyć „wieloetapowe wydarzenie kulturalne na świeżym powietrzu”, podczas którego każdy, od studenta po 45-letniego dyrektora, będzie mógł poczuć się „całkowicie zanurzony w czarnej muzyce i czarna muzyka.” . kultura.”

„Myślę, że we wspólnocie i wspólnocie drzemie wielka siła” – powiedział. „To naturalne, duchowe połączenie, jakie mamy ze sobą, a muzyka to jedna z tych rzeczy, które łączą ludzi”.

Obecnie wiele mówi się o tworzeniu bezpiecznych przestrzeni dla ludzi i chociaż Carter powiedział, że często widuje kolorowych artystów na scenach festiwali takich jak Bonnaroo i Lollapalooza, nie widział takiej samej reprezentacji wśród publiczności podczas tych wydarzeń. Ma nadzieję, że One Music Fest wypełni tę pustkę.

„To większe występy, większe atrakcje i większy wybór jedzenia i sprzedawców. Będzie więcej atrakcji festiwalowych na miejscu, ponieważ mamy teraz więcej miejsca, więc możemy tworzyć te chwile niespodzianki i zachwytu. ” „Mam na myśli, kiedy ostatni raz widziałeś lodowisko na festiwalu?

Wydarzenie odbędzie się 28 i 29 października.

Występ Eda Sheerana 19 września.

To brzmi jak idealny klip dla króla festiwali muzycznych, Eda Sheerana.

Wydaje „Autumn Variations”, swój pierwszy album pod własną wytwórnią i wydaje się, że Sheeran włożył w to całe serce, jak zawsze.

READ  Sony i Honda planują wspólną produkcję samochodów elektrycznych

W mediach społecznościowych Udostępnij piosenkę „Plastic Bag” Powiedział, że „jesteś w najgorszym momencie i myślisz, że wymazanie się w sobotni wieczór rozwiąże wszystkie twoje problemy”.

Wszyscy tam byliśmy, prawda? Nowy album ukaże się w piątek.

Davida McCalluma w 2009 r.

W tym tygodniu jest wiele do obejrzenia, ale David McCallum, który niedawno zmarł śmiercią naturalną w wieku 90 lat, miał szczególne miejsce w moim sercu.

To dlatego, że aktor, który grał patologa sądowego, doktora Donalda „Ducky’ego” Mallarda w serialu NCIS, był moim pierwszym wywiadem z gwiazdą na początku mojej kariery w CNN (pozdrowienia dla mojego byłego redaktora Todda Leopolda za to zadanie).

Gwiazda „Człowieka z UNCLE” opowiedziała mi, jak w ramach przygotowań do roli zagłębił się w studia z patologii, a także o tym, jak bardzo obsada „NCIS” się kocha.

„Naprawdę zabawne jest to, że kiedy widzisz nas wszystkich spotykających się rano, ilość uścisków i pocałunków jest naprawdę nieprzyzwoita” – powiedział wówczas McCallum. „Ale on jest taki uroczy i taki ciepły”.

Na jego cześć zawsze możesz transmitować strumieniowo ukochany program kryminalny w Paramount+, a także w innych serwisach streamingowych.