24 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Tańcz to wiecznie” – Billboard

„Tańcz to wiecznie” – Billboard

Zanim Taylor Swift pojawiła się na scenie podczas trasy Eras Tour w Meksyku w sobotni wieczór (26 sierpnia), okazała Selenie Gomez trochę miłości.

Piosenka „Taylena” stała się popularna w mediach społecznościowych wkrótce po opublikowaniu jej przez Swift Historia na Instagramiegdzie podzieliła się klipem z nowego teledysku Gomeza „Single Coming Soon” oraz własnymi przemyśleniami na temat utworu.

„Kiedy twój najlepszy przyjaciel jest najlepszy” – Swift podpisała post. „Będziemy tańczyć do tych pomysłów na zawsze”.

Bada

Oglądaj najnowsze filmy, wykresy i aktualności

Oglądaj najnowsze filmy, wykresy i aktualności

Gomez, która twierdzi, że pracuje nad swoim trzecim pełnym albumem, ale jeszcze go nie skończył, opisuje „Single Coming Soon” jako „zabawną piosenkę, którą napisałem jakiś czas temu, idealną na koniec lata”.

Jej ostatni pełny film miał miejsce w 2020 roku rzadki. Wydała swoją w całości hiszpańską EPkę ponowna ocena w 2021 r. oraz samodzielny singiel „My Mind & Me” w 2022 r. wspierający jej dokument. od rzadkiGomez był także gospodarzem wielu singli, w tym hitu Rimy „Calm Down” z 2022 roku.

Dołącz do Swift podczas jej powtórki „Single Short”, oglądając poniższy film. the północ W sobotni wieczór gwiazda wychodzi na scenę podczas swojego trzeciego koncertu dla Eras w Meksyku. W niedzielę zagra tam kolejny koncert.

READ  5 wskazówek z nowego albumu BTS „Proof”