18 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Długopisy Taylor Swift Dziękujemy za notatkę po występie w Paryżu Tour 4

Długopisy Taylor Swift Dziękujemy za notatkę po występie w Paryżu Tour 4

Krótko po tym, jak Taylor Swift zakończyła swój czwarty i ostatni występ w Paryżu w ramach rekordowej trasy Eras Tour, która odbyła się 12 maja, gwiazda opublikowała swoje przemyślenia na temat tego przeżycia w mediach społecznościowych.

NA Instagrama I XSwift (34 lata) zastanawiała się nad dodaniem swojego najnowszego albumu – Sekcja torturowanych poetów (do ustalenia) – na trasę koncertową, co oznacza włączenie siedmiu utworów z TPDNowe stroje, scenografie i choreografia.

„Ten post jest dla nowych Torturowani poeci „Sekcja z trasy Eras Tour (znanej również jako Female Rage The Musical!) i wszyscy, którzy sprawili, że te wspomnienia stały się tak magiczne” – napisała Swift w swoim podpisie, któremu towarzyszyły wspaniałe zdjęcia z tej sekcji setlisty składającej się z 46 utworów programu.

Taylor Swift wykonuje „I Can Do It With a Broken Heart”.

Kevina Mazura/TAS24/Getty’ego


Swift wznowiła trasę koncertową 9 maja po prawie dwumiesięcznej przerwie, podczas której wydała swój jedenasty album pt. TPD19 kwietnia.

Kontynuowała: „Mojej załodze, innym artystom i zespołowi, który niestrudzenie pracował podczas przerwy, aby przygotować dla Was tę niespodziankę – ale przede wszystkim dla fanów w Paryżu”. „Jestem bardzo wdzięczna, że ​​to właśnie Wam mogliśmy to pokazać po raz pierwszy, ponieważ daliście nam tyle emocji, pasji i miłości”.

W tym okresie serialu znalazła się piosenka „So High School” o jej chłopaku z NFL, Travisie Kelce, lat 34. Brał udział w czwartym wieczorze w Paryżu w Paris La Defense Arena, gdzie Wykonała to przed nim po raz pierwszy Podczas jednej z tras koncertowych w pewnym momencie śpiewał: „Wiesz, jak grać w piłkę, znam Arystotelesa”.

the TPD W zestawie znalazły się także „Ale tato, kocham go”, „Down Bad”, „Dwa tygodnie”, „Najmniejszy człowiek, jaki kiedykolwiek żył”, „Mogę to zrobić ze złamanym sercem”, „Kto się mnie trochę boi?”

Swift zmieniała setlistę w trakcie swojej kariery, aby zrobić miejsce na utwory z niej zawarte Torturowani poeciCo oznaczało, że wiele ulubionych piosenek fanów, takich jak „The Archer”, zostało usuniętych z jej albumu kochanek i”„Żyj długo” wyłączone mów teraz.

Taylor Swift wykonuje „Kto się boi Little Old Me?”

Kevina Mazura/TAS24/Getty’ego


Swift zakończyła swój post w mediach społecznościowych słowami: „Jestem bardzo podekscytowana możliwością zagrania tej piosenki przed każdą publicznością podczas trasy. Do zobaczenia wkrótce, Sztokholm! 🤍”.

Nigdy nie przegapisz żadnej historii – subskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn dla ludzi Aby być na bieżąco z najlepszą ofertą LUDZIE, od wiadomości o gwiazdach po fascynujące historie interesujące ludzi.

Taylor Swift wykonuje „But Daddy I Love Him”.

Kevina Mazura/TAS24/Getty’ego


Po Paryżu Swift zakończy maj występami Sztokholm, Lizbona i Madryt.

Swift będzie kontynuować swoje europejskie tournée przez całe lato, a zakończy w sierpniu w Londynie. Następnie wróci za ocean, aby wystąpić w Toronto i Vancouver, a następnie zagra więcej koncertów w USA

READ  Książęta William i George idą razem na mecz piłki nożnej w związku z walką Kate Middleton z rakiem