24 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Steve Harvey przeprasza za tweet, w którym prosi fanów o podanie nazwiska nieśmiesznego komika

Steve Harvey przeprasza za tweet, w którym prosi fanów o podanie nazwiska nieśmiesznego komika

Steve’a Harveya

Przepraszam za nieśmieszny, komediowy tweet…

Ktoś zostaje konserwowany

Steve’a Harveya Fani pytali, którego komika uważają za najgorszego, i wygląda na to, że wiadomość właśnie dotarła do samego faceta… ponieważ przeprasza.

Doświadczony komik i wszechstronny gospodarz w piątek zamieścił w Internecie osobisty film pokazujący, jak przebywa na łonie natury, odnosząc się do niedawnego tweeta opublikowanego przez jego konto osobiste. Zadano proste pytanie… „Komik, którego wcale nie uważasz za zabawnego?”

Steve twierdzi, że jego kontami zajmują się oficjalne osoby zajmujące się mediami społecznościowymi, i upiera się, że to nie on opublikował ten post… i dalej ubolewa nad tweetem, uznając go za całkowicie negatywny i podły.

Nie jest jasne, na jakie imiona reagowali ludzie… ale fakt, że Steve czuł, że musi jasno określić intencje swojego zespołu, wskazuje, że przyciąga trochę uwagi X.

Zrzut ekranu usuniętego tweeta pokazuje, że był on wyświetlany co najmniej milion razy, więc ludzie na pewno go widzieli.

Steve twierdzi jednak, że jego opiekunowie wyjaśniają, że po prostu próbowali się zaangażować… ale dodaje, że będą teraz potrzebować nowej pracy.

mówisz „przepraszam”… a on jest wyraźnie zdenerwowany całą tą sytuacją. Kiedy ten ruch przyniesie odwrotny skutek. 😅READ  Brytyjski komik i prezenter telewizyjny Paul O'Grady zmarł w wieku 67 lat