Źródło: Amy Sussman/Getty Images

Problemy i oszustwa Lucy Szpital publiczny To nie jest powód do śmiechu. Ale przedstawiciel wyznaczony do reprezentowania ich w sądzie przeciwko nie mniej niż wszystkie moje dzieci Adwokat Jackson Montgomery jest bardzo zabawny.

Szpital Ogólny – odcinek "15257

Jasne, tutaj się uśmiecha. Ale poczekaj, aż pojawi się przed sędzią!

Źródło: ABC

W tygodniu rozpoczynającym się 28 sierpnia Carly Hughes po raz pierwszy pojawiła się jako prawniczka oszusta, Elise. A jeśli brzmi to znajomo – patrz wyżej – tak jest! — może to dlatego, że przez kilka lat cieszyła się „Drugim śniadaniem” z hitu ABC Amerykańska gospodyni domowapojawił się po ponownym uruchomieniu Dynastia (Geneva Abbott, ktoś?) I zadzwoniłem do Lifetime’s Vacations Wydanie świąteczne.

Amerykańska gospodyni domowa - "biodra, aby były kwadratowe" - Starając się pozostać w kontakcie, Katie i Greg sprawdzają, jakie zajęcia mogą sprawiać im przyjemność jako para.  Tymczasem Anna Cat musi pokonać własne przeszkody, gdy Franklin (Evan O'Toole) para się tańcem do kwadratu i ponosi porażkę.  Poza tym Tripp (Peyton Meyer) nie może się pogodzić z myślą, że Taylor pojedzie na studia nowiutkim samochodem "amerykańska gospodyni domowa," Piątek listopada.  29 (20:00–20:30 czasu wschodniego) w ABC.  (Michael Ansell/ABC za pośrednictwem Getty Images) Ali Wong, Carly Hughes, Katie Mixon

Czy on wyciąga więcej z każdego…amerykański Kto to jest?

Źródło: ABC/Getty Images

Ci z nas, którzy pamiętają, jak Hughes kradnął sceny u boku Katy Mixon mięso Gwiazda Ali Wong Eun Amerykańska gospodyni domowa Nie zdziwilibyśmy się, gdyby zabiła Port Charles. Ale przynajmniej Lynn Herring, która gra Lucy, jest oszołomiona swoją nową sławą, gdy spotyka cenionego Walta Williego.

„Bardzo dobrze radzi sobie ze wszystkim, jest po prostu cudowna i urocza” – mówi podekscytowany dzienny weterynarz Streszczenie opery mydlanej. „Powiedziałem [our casting director]„Musi wrócić”.

Laura rozmawia z Lucy na temat Martina J

Lucy ma kłopoty. Czy Elise zdoła ją z tego wyciągnąć?

Źródło: zrzut ekranu ABC

Zgadza się – a nawet nie widzieliśmy jej jeszcze na żywo. Właściwie już możemy sobie wyobrazić Hughesa walczącego ze Scottym i/lub Diane. Sprawdź inne dodatki do obsady w naszej nowo zaktualizowanej galerii zdjęć Szpital publiczny wpisy.