28 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Była asystentka opowiada o sporach w miejscu pracy podczas procesu De Niro

Była asystentka opowiada o sporach w miejscu pracy podczas procesu De Niro

Tiffany Chen i Robert De Niro.
Stefan Cardinale — Corbis/Getty Images

  • Graham Chase Robinson nadal występuje jako świadek w wartej 12 milionów dolarów sprawie dotyczącej dyskryminacji ze względu na płeć przeciwko Robertowi De Niro.
  • Można usłyszeć, jak ona i jej współpracownicy porównują notatki na temat obecnych i byłych współpracowników De Niro w tajnym nagraniu, które przechwyciła.
  • Jej zeznania mają być kontynuowane we wtorek.

Wygląda na to, że w orbicie Roberta De Niro nie było kobiety, z którą jego były asystent wykonawczy by się nie zderzył.

Graham Chase Robinson kontynuowała w poniedziałek przed sądem federalnym na Manhattanie pozew dotyczący dyskryminacji ze względu na płeć i odwetu przeciwko dwukrotnemu zdobywcy Oscara aktorowi i jego firmie Canal Productions, opisując szczegółowo jej spory z jego byłą żoną Grace Hightower. Jego obecna dziewczyna Tiffany Cheni jego partnerka biznesowa, Jane Rosenthal, dyrektor generalna Tribeca Enterprises.

Tak twierdzi Robinson, który pracował dla De Niro w latach 2008-2019 De Niro Znieważał ją werbalnie, odsyłał do „stereotypowych obowiązków, takich jak prace domowe” i płacił jej mniej niż pracownikom płci męskiej, ponieważ była samotnie pracującą kobietą i nie miała rodziny na utrzymaniu. De Niro zaprzeczył zarzutom, nazywając je „wszystkimi bzdurami”.

De Niro odpowiedział pozwem przeciwko byłemu asystentowi dyrektora, twierdząc, że ukradła mu pięć milionów mil często podróżujących samolotami i zarobiła tysiące dolarów na nielegalnych przejazdach taksówkami, drogich restauracjach i ekskluzywnych sklepach spożywczych dzięki karcie jego firmowej American Express Gold. Aktorka „Przylądka strachu” powiedziała również, że całymi dniami ogląda Netflix, twierdząc, że jest przepracowana. W dokumentach sądowych, Robinson Zaprzeczył tym zarzutom– podał „New York Times”.

Ława przysięgłych w tym procesie podejmie decyzję w sprawie obu roszczeń jednocześnie, a przysięgli już poznali decyzję Wietrzenie brudnego prania W tym przypadku.

READ  Oto, co wydarzyło się na imprezie „Donda Experience” Kanye Westa w Miami

Na tajnych nagraniach audio, które Robinson nagrała w sądzie, można usłyszeć, jak ona i jej współpracownik porównują notatki na temat obecnych i przeszłych zainteresowań De Niro.

„Kto według ciebie jest gorszy, Grace czy Tiffany?” Robinson pyta księgowego aktora Michaela Tasha.

„Tiffany” – odpowiada. „Ona jest psychopatką. Zrozumiałem to w jakieś dwie minuty. Od początku myślałem, że to pani De Niro. I za każdym razem, gdy rozmawia z nim przez telefon, jest na niego wściekła”.

Była żona nie jest dużo lepsza w ocenianiu pracowników.

Na nagraniu Robinson określiła Hightower jako „pieprzeną szaloną osobę” i „diabła, którego zna”, który „znęcał się” nad nią i patrzył na nią.

W zeszły piątek Robinson zeznała, że ​​natychmiast pokłóciła się z Chenem, aktorem i ekspertem od sztuk walki, który zamieszkał z De Niro jesienią 2018 roku.

Robinson stwierdziła, że ​​według niej Chen był zazdrosny o jej związek z aktorem grającym w „Wściekłym byku” i chciał wyciąć ją z życia pary.

Kiedy Chen poskarżyła się, że w domu aktora w Upper East Side choruje z powodu pleśni, prawnicy De Niro chcieli wykazać, że Robinson powoli łagodzi problemy zdrowotne. Zamiast wywiązywać się ze swoich obowiązków wobec przyjaciela pracodawcy, na nagraniach odtworzonych w sądzie można ją usłyszeć, w której opisuje Chena jako „socjopatę” cierpiącego na zespół Munchausena – chorobę psychiczną, w której dotknięta osoba udaje chorobę.

Przewodniczący Tribeca Rosenthal, partner biznesowy De Niro, również stał się celem gniewu Robinsona.

Początkująca asystentka miała nadzieję wykorzystać swoją pozycję dobrze zarabiającej aktorki w karierze związanej z rozwojem i produkcją filmową, ale myślała, że ​​Rosenthal ją powstrzymuje.

Prawnicy De Niro przedstawili ławie przysięgłych listę wszystkich upokorzeń, których doświadczyła ze strony Rosenthala.

Jej skargi obejmują zarówno brak uznania w produkcjach Tribeca, przy których pomagała, jak i dwuznaczne wyrażenia, takie jak „Vendetta przeciwko mnie” i „Wybiera mnie”.

READ  Baran na miesiąc lipiec 2022

Robinson zeznała w piątek, że słyszała, jak De Niro nazywał Rosenthala „dziwką” i „pizdą”.

Asystentka dyrektora, która cieszyła się hojnymi dodatkami, takimi jak bezpłatne podróże lotnicze, premia urodzinowa w wysokości 15 000 dolarów i zegarek Rolex – hołd złożony De Niro – w dniu swoich urodzin, musi także bronić się przed pozwem złożonym przez aktorkę „Taksówkarza”, która twierdzi, że jest … Okradła go i naruszyła obowiązki powiernicze wobec jego firmy.

W poniedziałek prawnicy De Niro starali się wykazać, że Robinson wykorzystywała korzyści oferowane przez jej firmę do celów osobistych, w tym podróżowała do Londynu za wynagrodzeniem od aktora, aby mogła zaprezentować tam producentowi swój własny projekt filmowy.

Jej zeznania mają być kontynuowane we wtorek.