27 września, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kate McKinnon ujawnia dwa momenty, w których czuła się „najbardziej połączona” z fanami „SNL”

Kate McKinnon ujawnia dwa momenty, w których czuła się „najbardziej połączona” z fanami „SNL”

Kate McKinnon Kontynuuj rozładowywanie jej odejścia z „Sobotnia noc na żywo. ”

Komik, który spędził w serialu 11 sezonów, niedawno podzielił się dwoma momentami, z którymi czuła się „najbardziej związana”.SNL– Publiczność w czasie jej pobytu.

„Jeden z nich był po Hillary [Clinton] Przegrał, a było zimno gram alleluja Na pianinie „McKinnon ujawnił Sęp „Dobry” Podcast Czwartek. „Czułem, że dla ludzi, dla których było to tak tragiczne wydarzenie, było to bardzo powiązane i bardzo realne”.

„Wtedy poczułam się naprawdę połączona, gdy po raz pierwszy narysowałam Alien Abduction” – powiedziała o jednym z jej największych rysunków, jakie kiedykolwiek pojawiły się w serialu, w którym wystąpił gość Ryan Gosling i inne gwiazdy „SNL” Eddie Bryant i Cecily Strong.

Kate McKinnon jako Hillary Clinton śpiewa „Hallelujah” Leonarda Cohena podczas infografiki „Cold Open Election Week” 12 listopada 2016 r.

McKinnon dodał na wykresie z 2015 r.: „To było zupełnie inne doświadczenie – ludzie śmiali się zamiast płakać – ale to samo uznanie brzmiało:„ Wszyscy jesteśmy w tym razem, chłopaki ”, Nazywa się „Bliskie spotkanie” Gra Colina Rafferty’ego. „Wszyscy myślimy o czymś w ten sam sposób”.

Aktorka „Ghostbusters” po raz ostatni odegrała sitcom o porwaniu kosmitów w swoim najnowszym programie, w którym Jej postać żegna się z ziemią ze łzami – I publiczność.

— Ziemio, kocham cię — powiedziała, kołysząc się ze wzruszenia.

McKinnon powiedziała Vulture, że medytowała nad swoim pożegnalnym obrazem „przez długi czas”, ponieważ chciała „chwilę katharsis, aby spróbować podsumować, jak to wszystko było dla mnie i powiedzieć to publiczności”.

Kate McKinnon, Cecily Strong i Ryan Gosling podczas "bliska konfrontacja" Narysowano 5 grudnia 2015 r.
Kate McKinnon, Cecily Strong i Ryan Gosling podczas infografiki do „Close Encounter” 5 grudnia 2015 r.

McKinnon powiedziała, że ​​najważniejszym momentem jej czasu w serii szkiców był „jak piątkowy wieczór na próbie, postanowiłem zatrzymać się i popatrzeć na ludzi, których tak bardzo kochałem, i po prostu ich zapamiętać”.

McKinnon ostatnio Podziel się z nami dokładnym powodem jej odejściaujawniając w „Live with Kelly and Ryan” w lipcu, że „jej ciało było zmęczone”.

„Myślałem o tym od bardzo dawna i było to bardzo trudne” – powiedział wtedy McKinnon.

„Wszystko, co chciałam robić przez całe życie, to Saturday Night Live” – dodała. „Więc zrobiłem to, pokochałem to, miałem najlepszy kontrakt, a potem pomyślałem:„ Moje ciało było zmęczone i czułem, że nadszedł czas ”.