28 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Passion Project: 67-letni Kevin Costner ma rozpocząć pracę nad swoim pasyjnym projektem Horizon jeszcze w tym miesiącu.  Film ma być pierwszym z trylogii o amerykańskiej ekspansji przed i po wojnie secesyjnej

Sienna Miller i Sam Worthington połączyli siły z Kevinem Costnerem nad jego pasjonującym projektem Horizon

Sienna Miller i Sam Worthington występują w epickim dramacie historycznym Kevina Costnera Horizon

Sienna Miller i Sam Worthington połączyli siły z Kevinem Costnerem przy jego nowym projekcie Horizon.

67-letni zdobywca Oscara jest współautorem scenariusza do epickiego dramatu historycznego, którego produkcja rozpocznie się w stanie Utah 29 sierpnia.

Oprócz aktorstwa w filmie, będzie także reżyserował, produkował i sfinansował historię na dużą skalę, która ma miejsce w ciągu 15 lat ekspansji przed wojną secesyjną i po niej. Limit.

Passion Project: 67-letni Kevin Costner ma rozpocząć pracę nad swoim pasyjnym projektem Horizon jeszcze w tym miesiącu. Film ma być pierwszym z trylogii o amerykańskiej ekspansji przed i po wojnie secesyjnej

Nadchodzący western będzie pierwszym filmem, w którym gwiazda Yellowstone weszła za kamerę od czasu Open Range w 2003 roku.

33-letni Jamie Campbell Power, który gra nikczemną Vecnę w Stranger Things, jest również wymieniony jako członek obsady na IMDB.

Sienna, lat 40, wyraziła zadowolenie z tej gry, mówiąc: „Jestem bardzo podekscytowana, że ​​mogę wyruszyć w tę epicką podróż z tak legendarnym aktorem i reżyserem na czele. Fabuła to instalacja. Jestem zaszczycony, że mogę być jego częścią.

Podekscytowany: Sam, 46 lat, powiedział:

Podekscytowani: Sienna Miller, lat 40 i Sam Worthing, lat 46, są podekscytowani zaangażowaniem w projekt, którego produkcja rozpoczyna się 29 sierpnia w Utah

46-latek zgodził się: „Jestem tak podekscytowany i pełen pokory, że mogę wyruszyć w tę wspaniałą i ważną podróż z Kevinem, jednym z najlepszych gawędziarzy w branży i jego inspiracją”.

Oczekuje się, że będzie to pierwszy film z trylogii, Horizon otrzyma ten sam rodzaj rozmachu, co nagrodzony Oscarem Tańczący z wilkami, który zdobył 12 Oscarów, w tym dla najlepszego reżysera.

Aktor No Way Out był tak pochłonięty przygotowaniami do filmu, że musiał pominąć mecz między Chicago Cubs a Cincinnati Reds Thursday na stadionie baseballowym Diamond Field of Dreams na polu kukurydzy w stanie Iowa, który został uwieczniony we wzruszającym filmie z 1989 roku.

Yellowstone: Kevin wystąpił w roli głównej i pomagał w produkcji Yellowstone przez cztery sezony

Yellowstone: Kevin wystąpił w roli głównej i pomagał w produkcji Yellowstone przez cztery sezony

Reżyseria: Ostatnim razem, gdy zdobywca Oscara był za kamerą, był w 2003 Open Range, który zdobył nagrodę Western Heritage Award w 2004 roku

Reżyseria: Ostatnim razem, gdy zdobywca Oscara był za kamerą, był w 2003 Open Range, który zdobył nagrodę Western Heritage Award w 2004 roku

Przypisywano mu hołd aktorowi Rayowi Liotcie, który grał w filmie Shoeless Joe. Laureat nagrody Emmy zmarł w maju podczas kręcenia filmu na Dominikanie.

Sienna Miller właśnie zakończyła współpracę ze Scarlett Johansson i Kristen Scott Thomas na Mom’s Wedding. Film jest reżyserskim debiutem Trzech wesel i gwiazdą żałobną.

Sam Worthington pojawi się następnie na dużym ekranie w Avatar: The Way Of Water. Długo oczekiwana kontynuacja ma wejść do kin 16 grudnia.