29 maja, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Asystent Metalliki James Hetfield, 59 lat, „w sprawie rozwodu” z żoną od dwóch dekad

Gracz Metalliki James Hetfield, lat 59, „wnioskuje o rozwód” od 25-letniej żony, której przypisuje się pomoc w kontrolowaniu uzależnienia i gniewu

Mówi się, że gracz numer jeden Metalliki, James Hetfield, złożył pozew o rozwód ze swoją żoną ponad dwie dekady temu.

James, 59 lat, złożył dokumenty w Kolorado, aby rozwieść się z Francescą Hetfield, wieloletnią partnerką, według TMZ.

Mówi się, że oboje nadal są w kontakcie, ponieważ dzielą córki Callie, lat 20, i Marcela, lat 16, oraz syna Castora, lat 18.

Split: James, 59 lat, złożył dokumenty w Kolorado, aby rozwieść się z Francescą Hetfield (po prawej), według TMZ

Para jest małżeństwem od 25 lat po pierwszym ślubie w 1997 roku.

James, którego majątek szacuje się na 300 milionów dolarów, mieszka ze swoją rodziną w Vail w stanie Kolorado.

U podnóża góry Vail, małe miasteczko i popularny ośrodek narciarski jest miejscem narodzin Franceski.

Podczas gdy para zdecydowała się żyć swoim życiem stosunkowo poza centrum uwagi, James wcześniej przyznał, że przypisuje Francesce pomoc w dojrzewaniu.

ROCK: Gitarzysta rytmiczny, który od 2002 roku całkowicie odstawił alkohol, mówi, że 48-letni Fran pomógł mu uporać się z jego problemami z gniewem.

ROCK: Gitarzysta rytmiczny, który od 2002 roku całkowicie odstawił alkohol, mówi, że 48-letni Fran pomógł mu uporać się z jego problemami z gniewem.

Gitarzysta rytmiczny, który od 2002 roku całkowicie odstawił alkohol, stwierdził, że 48-letni Fran pomógł mu radzić sobie z jego problemami w bardziej konstruktywny sposób.

Powiedział NPR w 2005 roku, że jego żona pomogła mu dojrzeć po tym, jak wyszedł na prostą i że był zakłopotany jego przeszłymi destrukcyjnymi tendencjami spowodowanymi jego uzależnieniem i problemami z gniewem.

W wywiadzie dla gospodarza radiowego talk show Joe Rogana po przeprowadzce do Kolorado, Hetfield powiedział, że po dziesięcioleciach życia w północnej Kalifornii był zmęczony negatywną reakcją miejscowych, którzy nie brali życzliwie pod uwagę jego poglądów politycznych i wyborów dotyczących stylu życia.

READ  Matt Mike Haggerty, aktor w „Friends” i „Somebody Somewhere”

„Mam trochę dość Bay Area i postaw tamtejszych ludzi” – powiedział Hetfield.

Mówią o tym, jak bardzo są zróżnicowani i tego typu rzeczy, i nie ma problemu, jeśli jesteś tak różnorodny jak oni. Ale pojawienie się z jeleniem na amortyzatorze nie lata w hrabstwie Marin.