14 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Spojrzenie od środka na to, co czeka potężne Narodowe Muzeum Zabawek

Spojrzenie od środka na to, co czeka potężne Narodowe Muzeum Zabawek

ROCHESTER, NY — Potężne Narodowe Muzeum Zabaw było zamknięte dla zwiedzających przez ostatni tydzień, ponieważ zakończono ogromny projekt rozbudowy. Pracownicy The Strong News10NBC rzucili okiem na nadchodzące nowe programy.

Gwiazdą pokazu jest zupełnie nowy budynek o powierzchni 90 000 stóp kwadratowych, w którym znajdą się trzy nowe eksponaty skupione wokół gier wideo.

Potężne Narodowe Muzeum Zabawek kończy ogromny projekt rozbudowy. (Wiadomości10NBC)

„Gry wideo stały się dominującą formą zabawy, dlatego poczuliśmy potrzebę zachowania, edukacji i celebrowania ich jako Narodowego Muzeum Zabawy” — powiedział dyrektor generalny i prezes Steve Dubnick.

Jednym z nowych eksponatów jest Level Up, który obejmuje grę wideo naturalnej wielkości, w której gracze mogą stworzyć swojego awatara jako głównego bohatera. Drugi, High Score, szczegółowo opisuje historię gier wideo, a nawet zawiera replikę pierwszej gry wideo, jaką kiedykolwiek stworzono. Ta ostatnia to galeria prezentująca sztukę w grach wideo.

W budynku znajduje się również nowe wejście, a także sklep z pamiątkami trzykrotnie większy od starego wejścia. Przed starym wejściem znajduje się park rozrywki Hasbro, który ma 17 000 stóp kwadratowych ogromnych przejażdżek dla gości do zabawy na świeżym powietrzu.

Wysoki na 20 stóp, oddychający wodą smok z Dungeons & Dragons jest jednym z najnowszych obiektów w potężnym Narodowym Muzeum Zabawek.

Nowy ulubiony obiekt Dubnika znajduje się w tym parku: 20-metrowy smok tryskający wodą ze stołowej gry fabularnej Dungeons & Dragons. Dzieci (i dorośli) będą mogli nacisnąć świecący czerwony D-20, aby aktywować pięciogłowego smoka.

Ale to nie wszystko nowe dla Dubnika. Chodzi także o to, co siedziało w magazynie.

„Mamy kolekcję ponad 500 000 obiektów, z których tylko niewielka część jest wystawiona” – powiedział. „Tak więc rozszerzanie i tworzenie nowych wystaw daje nam możliwość zwiększenia widoczności tego, co mamy”.

Mówi, że wnętrza starego muzeum zostaną poddane liftingowi. Ponieważ The Strong jest otwarty prawie każdego dnia w roku, korzystają z okazji, aby dokładnie wyczyścić wszystko w muzeum.

READ  Jimmy Kimmel „bardzo chciał przejść na emeryturę” przed strajkiem WGA-Lineup

Na zewnątrz znajdują się również dwa nowe obszary wspólne, które zostaną otwarte dla publiczności.

„Rozbudowa muzeum jest naprawdę sercem Play District” – powiedział Dubnik. „Masz więc miejsca do życia, miejsca do pracy, miejsca do jedzenia, miejsca do imprezowania, miejsca na nocleg w budowanym hotelu”.

Na arenach pojawią się napisy „Play Happened Here”, które opowiadają o historii zabawy, która sięga rdzennych społeczności zachodniego Nowego Jorku.

Skacząc w przyszłość, rozszerzenie ożywi również motylkową rzeczywistość rozszerzoną, w której ludzie mogą zobaczyć wirtualne motyle latające wokół nich.

„To po prostu wiele cudów, wiele rzeczy, których nikt wcześniej nie widział” – powiedział Dubnik.

Zapytany o stopień zaawansowania technologicznego muzeum, śmieje się.

Powiedział „musi”. „Play ma zaawansowaną technologię, prawda? Musimy więc być tam razem z tym, jak ludzie się bawią.”

Muzeum Mocnej Zabawy zostanie otwarte dla zwiedzających 30 czerwca o godzinie 13:00.