15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Harrison Ford mówi, że nie planuje przejść na emeryturę w wieku 80 lat

Harrison Ford mówi, że nie planuje przejść na emeryturę w wieku 80 lat


Kto rozmawia z Chrisem Wallace’em? / HBO

Harrison Ford

Tak, mam 80 lat…

Ale nie odchodź na emeryturę!!!

Harrison Ford Może mieć 80 lat, ale facet nie jest jeszcze gotowy na bycie w Hollywood… w rzeczywistości wygląda na to, że będzie grał tak długo, jak tylko będzie mógł.

Legendarny aktor to kręcił Chrisa Wallace’a W nadchodzącym odcinku jego programu, CW zapytało go bezpośrednio… Jakieś przemyślenia na temat emerytury??? Oczywiście pytanie jest zadawane ze względu na wiek Harrisona – ale spójrz na jego pierwszą reakcję… jest sarkastyczny!

„Nie możesz grać bohatera. Musisz grać swoją publiczność”.

Aktor Harrison Ford twierdzi, że w swoich filmach nie gra „bohaterów”. https://t.co/dFMKo54G9H pic.twitter.com/CVnZwVOcOk

– CNN (CNN) 24 czerwca 2023 r

HF kontynuuje to z interesującą uwagą – mówi, że nie radzi sobie dobrze bez czegoś do roboty, na przykład pracy zawodowej na planie filmowym/telewizyjnym. Mówi, że to dlatego, że lubi czuć się użyteczny. Nie tylko to, ale wydaje się, że odczuwa dreszczyk emocji… informując i informując. Wydaje się, że mówi… tak długo, jak może to robić, będzie kontynuował.

Harrison wyjaśnia również, co ogólnie kocha w produkcjach — a dla niego jest to poczucie ożywiania, kiedy wszyscy mają wspólny cel. Co więcej, mówi, że nigdy tak naprawdę nie planował, w jaki sposób będzie wchodzić w interakcje z widzem…

Jest jeszcze jeden klip z tego wywiadu, który również krąży – a wszystko to o Harrisonie, który upiera się, że nie gra „bohaterów”… ale co więcej, zwykłych ludzi dokonujących bohaterskich czynów. Ciekawe, jak o tym mówi… jest taki podekscytowany.

FWIW, właściwie ma zamiar zagrać superbohatera w nadchodzących projektach Marvela… Koleś został obsadzony jako Thaddeus „Thunderbolt” Ross, który ostatecznie staje się Czerwonym Hulkiem.

W każdym razie… spodziewaj się, że Harrisona zobaczymy w wielu rzeczach w nadchodzących latach. Wygląda na to, że gra, dopóki nie może już tego robić – a facet nadal to rozumie, nawet teraz!READ  *NSYNC PONOWNIE ŁĄCZY SIĘ NAD ŚCIEŻKĄ DŹWIĘKOWĄ „Trolls Band Together”: RAPORT