19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Nie radzę sobie dobrze, gdy nie mam pracy” – Deadline

„Nie radzę sobie dobrze, gdy nie mam pracy” – Deadline

Harrison Ford nie rezygnuje z aktorstwa w najbliższym czasie. the Indiana Jones i tarcza przeznaczenia Gwiazda otwiera się na temat swojej przyszłości, a przejście na emeryturę nie jest możliwe.

Podczas wywiadu z Chrisem Wallace’em, A.J CNN Gospodarz zapytał Forda, czy przechodzi na emeryturę, ponieważ aktor ma 81 lat.

„Nie wykonuję dobrej pracy, kiedy nie mam pracy” – powiedział Ford. „Lubię pracować… Lubię czuć się przydatny. To Jones, chcę być użyteczny.”

Wallace kontynuował i zapytał go, co tak bardzo mu się podoba w aktorstwie, a gwiazda powiedziała mu: „To ludzie, z którymi będziesz pracować. Intensywność i intymność współpracy… To wspólne dążenie, w jakiś sposób ukształtowane po słowach na stronie. Nie planuję, co chcę zrobić w scenie, ani nie czuję się do niczego zmuszony, ale rzeczy, nad którymi pracuję, mają na mnie naturalny wpływ ”.

Ford może nie wycofać się z aktorstwa, ale wycofa się z grania Indiany Jonesa. Aktor powiedział, że ostatni raz zagra archeologa w przyszłości zapytało przeznaczenie.

„To ostatni film z serii i ostatni raz gram tę postać” – powiedział Ford. Film totalny czasopismo. „Spodziewam się, że to będzie ostatni raz, kiedy pojawi się w filmie”.

Indiana Jones i tarcza przeznaczenia Premiera 30 czerwca 2023 r. W rolach głównych Phoebe Waller-Bridge , Mads Mikkelsen , Boyd Holbrook , Thomas Kretschmann , Toby Jones , Antonio Banderas i John Rhys-Davies .

READ  Cecily Strong Living w Saturday Night Live (SNL) - The Hollywood Reporter