14 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Flash” odnotował 75% spadek sprzedaży biletów

„Flash” odnotował 75% spadek sprzedaży biletów

Zdjęcia Warner Bros

Z wynikami kasowymi w późny piątek, mówi się, że adaptacja Flasha DC Comics jest na dobrej drodze do prawie bezprecedensowego spadku o 75% w drugi weekend, zgodnie z Czas dostawy.

Film zadebiutował z kwotą 55,7 miliona dolarów w piątek i niedzielę w miniony weekend, podczas gdy w ten weekend osiągnął tylko 14 milionów dolarów po piątkowej sumie 4,3 miliona dolarów.

Jeśli ta liczba się utrzyma, będzie gorszy niż 66% spadek w drugi weekend „Green Lantern” w 2011 roku i jeden z najgorszych spadków w historii głównego filmu wspierającego superbohatera.

Film z łatwością pokonują „Spider-Man: Across the Spider-Verse” Sony Animation i „Elemental” Pixara, które walczą o koronę. Obaj są na dobrej drodze do zarobienia około 18 milionów dolarów na weekend.

Jeśli te liczby się utrzymają, „Elemental” odnotuje spadek w drugi weekend o zaledwie 39%, co jest całkiem niezłe. Spider-Verse radzi sobie lepiej ze spadkiem o 33% w czwarty weekend, co daje łączną kwotę 315,8 miliona dolarów do końca niedzieli. W związku z tym prawdopodobnie zakończyłby swój bieg z nieco niższym zasięgiem krajowym niż „Spider-Man: Daleko od domu”, który zamknął się na poziomie 390,5 miliona dolarów w USA.

„The Flash” może również przegrać z komedią Jennifer Lawrence „No Hard Feelings”, która w piątek zarobiła 5,3 miliona dolarów i zbliża się do weekendu otwarcia z około 14-15 milionami dolarów.

„Transformers: Bunt bestii” zamknie pierwszą piątkę z kwotą 10,6 miliona dolarów przez trzy dni, co daje łączną kwotę 121,9 miliona dolarów do tej pory. W kraju film jest na dobrej drodze do pokonania dwóch ostatnich filmów z serii, które zakończyły swój bieg z odpowiednio 130 milionami dolarów i 127 milionami dolarów.

Wreszcie „Asteroid City” Wesa Andersona stało się wirusowe w ten weekend i wygląda na to, że radzi sobie całkiem nieźle – film jest na dobrej drodze do zarobienia 7,5 miliona dolarów.

READ  Oto, co wydarzyło się na imprezie „Donda Experience” Kanye Westa w Miami