14 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Raper Sean Kingston aresztowany po nalocie na rezydencję na Florydzie: szeryf

Raper Sean Kingston aresztowany po nalocie na rezydencję na Florydzie: szeryf

Władze podały, że został aresztowany pod zarzutem licznych oszustw i kradzieży.

Biuro szeryfa hrabstwa Broward poinformowało w czwartek, że raper Sean Kingston został aresztowany w Kalifornii po nalocie SWAT na jego wynajmowaną rezydencję na południowej Florydzie.

Kingston (34 lata), którego prawdziwe nazwisko brzmi Kesan Anderson, został aresztowany „bez incydentów” w Fort Irwin w Kalifornii pod wieloma zarzutami oszustwa i kradzieży i zostanie umieszczony w więzieniu San Bernadino, śledczy podali w komunikacie prasowym.

Wcześniej w czwartek poinformował oddział ABC News z Miami WPLG Według doniesień matka rapera, Janice Turner, została aresztowana pod zarzutem oszustwa po włamaniu do domu w Southwest Ranches na Florydzie.

Rancza Southwest znajdują się około 36 km na południowy zachód od Miami na Florydzie.

Robert Rosenblatt, prawnik reprezentujący rapera i jego matkę, powiedział WPLG: „Jesteśmy świadomi niektórych zarzutów” stawianych tej dwójce.

„Nie możemy się doczekać, aż zajmiemy się tymi kwestiami w sądzie i jesteśmy pewni, że uda nam się osiągnąć pomyślne rozwiązanie dla Seana i jego matki” – powiedział Rosenblatt.

Po aresztowaniu Turnera Kingston zamieścił na Instagramie następujący wpis: „Ludzie uwielbiają negatywną energię! Ze mną wszystko w porządku, moja mama też!… Moi prawnicy zajmują się wszystkim, o czym rozmawiamy”.

ABC News zwróciło się do przedstawiciela firmy Kingston z prośbą o komentarz.

Monica Escobedo z ABC News przyczyniła się do powstania tego raportu.