14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

W drugim sezonie serialu Last of Us Jeffrey Wright wciela się w Izaaka

W drugim sezonie serialu Last of Us Jeffrey Wright wciela się w Izaaka

Jeffrey Wright dołączył do drugiego sezonu serialu HBO The Last of Us. różnorodny uczyć się.

Wright pojawi się w roli Izaaka, którą grał wcześniej w grze wideo „The Last Us Part II”. Postać ta jest opisywana jako „silny, cichy przywódca dużej grupy milicji szukającej wolności, ale zamiast tego zostaje uwikłany w niekończącą się wojnę przeciwko zaskakująco zaradnemu wrogowi”.

Wright pojawi się w serialu wraz z powracającymi głównymi bohaterami serialu, Pedro Pascalem, Bellą Ramsey, Gabrielle Luną i Rutiną Wesley. Nowi członkowie obsady w tym sezonie to Kaitlyn Dever jako Abby, Isabella Merced jako Dina, Young Mazzino jako Jessie, Ariella Barrer jako Mel, Tati Gabrielle jako Nora, Spencer Lord jako Owen i Danny Ramirez jako Manny. Catherine O’Hara występuje także gościnnie w nieujawnionej roli.

Wright to jeden z najpopularniejszych aktorów swojego pokolenia. Niedawno otrzymał swoją pierwszą nominację do Oscara za główną rolę w filmie „American Fiction”, za którą otrzymał także nominację do Złotego Globu. Jest także pięciokrotnie nominowany do nagrody Emmy, zdobywając nagrodę dla najlepszego aktora drugoplanowego w miniserialu dla serialu HBO „Anioły w Ameryce”. Wcześniej zdobył nagrodę Tony za broadwayowską produkcję Anioły w Ameryce. Był nominowany do trzech nagród Emmy za pracę nad serialem HBO „Westworld”, a ostatnio za wybitną rolę lektora w serialu animowanym Marvela „What If…?” Do innych osiągnięć Wrighta należą: „Batman”, trzy filmy o Jamesie Bondzie w reżyserii Daniela Craiga, „Asteroid City” i dwa filmy „Igrzyska śmierci: Kosogłos”.

Jest reprezentowany przez CAA, Strategic Public Relations i Jackoway Austin Terman.

„The Last of Us” zostało napisane i wyprodukowane przez Craiga Mazina i Neila Druckmana. Obaj wyreżyserowali także odcinki serialu i zrobią to ponownie w drugim sezonie. Caroline Strauss i Evan Wells, prezes Naughty Dog, producenci wykonawczy wraz z Asadem Kizilbaşem i Carterem Swanem z PlayStation Productions, a także Jacqueline Lesko i Cecilem O’Connorem. . Serial jest koprodukcją HBO i Sony Pictures Television. Producentami są PlayStation Productions, World Games, The Mighty Mint i Naughty Dog.

READ  Ryan Coogler wkrótce rzuci reżyserię po śmierci Chadwicka Bosemana - Ostateczny termin