13 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Twórcy Elden Ring nie przeszkadza, jeśli grasz w Elden Ring w trybie współpracy

Twórcy Elden Ring nie przeszkadza, jeśli grasz w Elden Ring w trybie współpracy

Ponadto FromSoft z przyjemnością „rozważy takie pomysły w naszych przyszłych grach”.

Twórca Elden Ring, Hidetaka Miyazaki, nie ma problemu z graniem w Elden Ring w trybie współpracy – nawet jeśli używasz modów, aby nawiązywać przyjaźnie „od początku do końca”.

W wywiadzie z gry komputerowePrezes FromSoftware Miyazaki został poproszony o opinię na temat wysiłków społeczności modderskiej mających na celu ulepszenie funkcji Elden Ring, w tym płynnego trybu współpracy, który pozwala graczom współpracować nie tylko podczas bitew z bossami.

Miyazaki podkreślił, że chociaż zespół celowo zaprojektował „swobodny” system, w którym można „wejdź, pokonaj bossa lub wyjdź”, nie „sprzeciwia się ani nie umniejsza” Tarnished, który woli stawić czoła okropnościom The Lands Between z przyjacielem u ich boku.

Graliśmy w DLC Elden Ring, Shadow of the Erdtree! Oto nasze praktyczne wrażenia z podglądu, obejmujące bossów, kompilacje i nie tylko!Obejrzyj na YouTube

„Zdecydowanie nie jest to coś, czemu się zdecydowanie sprzeciwiamy lub co chcemy umniejszać, i chcemy rozegrać cały mecz razem” – powiedział Miyazaki. „Jeśli chodzi o sytuację, w której znaleźliśmy się w Elden Ring, chodziło po prostu o bardziej elastyczny styl swobodny – dołącz do gry, pokonaj bossa, wyjdź z gry. Nie nakłada to na gracza żadnych ograniczeń technicznych, po prostu sortuje of pozwala im dokończyć skupienie, a następnie, że tak powiem, ruszyć do przodu.

„Nie oznacza to, że nie rozważymy innych podejść, takich jak kompleksowa współpraca, w której ty i znajomy gracie od początku do końca – i nie oznacza to, że nie rozważymy takich pomysłów w naszych przyszłych grach”.

Elden Ring sprzedał już imponujące 25 milionów egzemplarzy na całym świecie.

Po premierze w lutym 2022 r. Elden Ring od razu stał się hitem. W nieco ponad dwa tygodnie przeniesiono 12 milionów egzemplarzy, a wydawca Bandai Namco i deweloper FromSoftware opisali tę sprzedaż jako „świetny początek nowej serii”.

Do maja sprzedaż osiągnęła poziom 13,4 miliona, a w sierpniu wzrosła do 16,6 miliona. Rok po debiucie w Tarnished ujawniono, że Elden Ring sprzedał się w 20 milionach egzemplarzy.

READ  MythForce autorstwa Beamdog to fantasy pierwszoosobowy crawler inspirowany kreskówką z lat 80.