14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Vanilla Ice zbudowała imperium nieruchomości i obecnie jest warta 20 milionów dolarów

Vanilla Ice zbudowała imperium nieruchomości i obecnie jest warta 20 milionów dolarów

„Zarobiłem miliony, nic nie robiąc!”: Vanilla Ice zbudowała imperium nieruchomości i obecnie jest podobno warte 20 milionów dolarów

Istnieje długa lista celebrytów, którzy zbili fortunę i wszystko stracili. Burt Reynolds, Mike Tyson i Curtis „50 Cent” Jackson składali w przeszłości wnioski o upadłość. Francis Ford Coppola trzykrotnie składał wniosek o upadłość!

Wielu sądziło, że Robert Van Winkle, lepiej znany jako Vanilla Ice, znajdzie się na tej liście po tym, jak jego kariera muzyczna dobiegła końca.

nie przegap

Jednak gwiazda rapu po zejściu z blasku reflektorów zdołała zbudować imperium biznesowe. Wcześniej uzyskane akta rozwodowe Dailymail.com Pokaż, że w 2018 roku był wart 9 milionów dolarów. Według CelebrityNetWorth.comJego majątek netto wynosi obecnie 20 milionów dolarów.

„Zarobiłem miliony, nic nie robiąc!” Van Winkle powiedział komikowi Steve-O Ostatni odcinek Z jego podcastu „Steve-O’s Wild Ride!”

Oto, jak cud hitu zbudował dochodowe imperium nieruchomości i mediów.

Zafascynowany nieruchomościami

Największym przełomem w karierze Van Winkle’a był wydany w sierpniu 1990 roku jego przebój „Ice Ice Baby”. Piosenka od razu stała się hitem i stała się imprezowym hymnem lat 90. „Sprzedawaliśmy milion płyt dziennie, to proste!” Powiedział Steve-O.

Niestety, kariera rapowa Van Winkle’a podupadła po utworze „Ice Ice Baby”, ale piosenka odniosła na tyle sukces, że pomogła mu zgromadzić duży portfel nieruchomości.

Powiedział, że kupił domy „w całym kraju”, z których „nigdy nie korzystał”. Van Winkle twierdzi, że był zaskoczony rentownością inwestycji, kiedy zdecydował się wyładować swoje udziały. „Wyprzedały się tak szybko, a ja zarobiłem miliony, nic nie robiąc! Nawet nie zmieniłem dywanu… i poszedłem – kupmy kolejny komplet”.

Kiedy w 1992 roku huragan Andrew zniszczył jeden z jego domów, postanowił sam go wyremontować i sprzedać. To doświadczenie zapoczątkowało trwającą całe życie fascynację nieruchomościami. Van Winkle mówi, że skończył szkołę projektowania i przez kilka lat pracował jako generalny wykonawca.

READ  Bywalcy koncertów składają pozew przeciwko Madonnie i Live Nation w związku z późnym rozpoczęciem programu

Od 2018 roku zarabiał 800 000 dolarów rocznie, Według dokumentów sądowych Został wówczas zwolniony w trakcie rozwodu.

Całe to doświadczenie w zakupie i renowacji domów dało mu narzędzia potrzebne do sformułowania długoterminowej strategii biznesowej.

Czytaj więcej: Stawki ubezpieczenia samochodu w USA wzrosły do ​​oszałamiających 2150 dolarów rocznie – ale możesz być mądrzejszy. Oto, jak możesz zaoszczędzić do 820 USD rocznie w ciągu kilku minut (Jest w 100% darmowy)

Strategiczne ruchy

Po 30 latach inwestowania w nieruchomości Van Winkle twierdzi, że opracował plan gry. Mówi, że woli kupować nieruchomości, które są poza rynkiem i nie są notowane w serwisie Multiple Listing Service (MLS).

Oferty pozarynkowe są rzadkie. Tylko 3% ankietowanych kupujących domy Krajowe Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami W 2023 r. stwierdzili, że kupili nieruchomość bezpośrednio od sprzedawcy lub znali go, zamiast korzystać z pośredników agentów lub internetowych serwisów ofertowych.

Kupuje także domy w trudnej sytuacji i zastawy na podatek od nieruchomości. Mówi, że „tworzy tabele podatku od nieruchomości”, co daje mu możliwość zakupu aktywów „za grosze za dolara”.

Modernizacja tych właściwości dodaje wartości, ale Van Winkle stosuje również proces modernizacji treści. Jego reality show „The Vanilla Ice Project” w DIY Network ma 180 odcinków w 13 sezonach, co stanowi kolejne źródło dochodu dla doświadczonego przedsiębiorcy.

To różnorodne imperium nieruchomości i mediów pomogło byłej gwieździe rapu rozwinąć się i utrzymać bogactwo.

Co dalej czytasz?

Artykuł ten ma charakter wyłącznie informacyjny i nie należy go traktować jako porady. Są one dostarczane bez jakiejkolwiek gwarancji.