14 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dla Phillies utrzymanie status quo miało pewne zalety w gorącym początku sezonu – NBC Sports Philadelphia

Dla Phillies utrzymanie status quo miało pewne zalety w gorącym początku sezonu – NBC Sports Philadelphia

Phillies wydali dużo pieniędzy poza sezonem, ale większość z nich została przeznaczona na utrzymanie usług starterów Zacka Wheelera i Aarona Noli, co skłoniło niektórych obserwatorów do spojrzenia na zarząd z rybim okiem.

Czy zespół, który naprawdę chce wygrać, nie powinien wydać na przynajmniej jednego nowego, luksusowego wolnego agenta?

Najwyraźniej nie. Dzięki zwycięstwu nad Rangersami 5:2 w czwartek na Citizens Bank Park Phils nadal mają najlepszy bilans w baseballu. Kiedy gracze przygotowywali się do nadchodzącej podróży do Kolorado i San Francisco, w klubie panowało ogólne poczucie, że utrzymanie status quo ma pewne zalety, które mogły nie być początkowo widoczne.

Menedżer Rob Thomson dużo mówił o niezwykłej chemii, jaka panuje w tej grupie, a także często wspominał, że po przegranej w World Series w 2023 roku i eliminacji przez Diamondbacks w zeszłym roku pilną potrzebą było doprowadzenie ich do mety.

W tym sensie odwrócenie go oznacza, że ​​równowaga nie została znacząco zakłócona.

„Wszyscy znamy się naprawdę dobrze” – zauważył praworęczny Zach Wheeler. „Przeważnie wiemy, co zrobimy w określonych sytuacjach na boisku. To zawsze jest ważne”.

Prawy obrońca Nick Castellanos: „To najlepszy zespół, jakiego kiedykolwiek byłem częścią. To świetna zabawa. Zwycięstwo jest trudne, to prawda, nawet jeśli przez długi czas gra się tymi samymi elementami. fakt, że możemy razem odczuć przeciwności losu, poczuć zwycięstwa. Razem wzmacniają nasze powiązania jako grupa.

„To wyrazy uznania dla właściciela i zarządu za wiarę w elementy, które już tu są. Nie mogę wypowiadać się za cały zespół. Mogę mówić za siebie, że naprawdę ciężko było mi cieszyć się jakąkolwiek częścią okresu poza sezonem, nawet gdy byłem na wakacjach, tylko ze względu na sposób, w jaki to się skończyło.” sezon.

READ  Jimmy Garoppolo mógł wyjść bez konieczności „wzburzania piórkiem”

Kiedy Trea Turner znalazła się na liście kontuzjowanych ze względu na naderwanie lewego ścięgna podkolanowego, była to druzgocąca strata. Ale Edmundo Sosa przyspieszył. W 14 kolejnych startach trafił 0,341. W środę wieczorem trafił homera z trzema runami, dając debiutantowi Taijuanowi Walkerowi chwilę wytchnienia. W czwartek rozegrał swoją pierwszą od dwóch lat grę składającą się z trzech trafień, a także nieźle trafił w wyskakujące okienko po lewej stronie.

„Wszyscy wiemy, po co tu jesteśmy. Wszyscy wiemy, dokąd chcemy dojść” – powiedział za pośrednictwem tłumacza Diego Danilo. „Wszyscy wiemy, jaki jest nasz cel. Chcemy wyjść i dokończyć coś, co do tej pory odkładaliśmy.

Następny: LHP Christopher Sanchez (2-3, 3.31) rozpocznie mecz z LHP Ty Blach (1-2, 5.14) w piątek o 20:40, kiedy drużyna Phillies rozpocznie weekendową serię przeciwko ostatniemu miejscu Rockies na Coors Field. W sobotę o 21:10 zmierzą się RHP Aaron Nola (6-2, 3,05) z RHP Dakota Hudson (1-7, 5,89) oraz LHP Ranger Suarez (9-0, 1,36) z RHP Cal Quantrill (3). -3, 3,59) Niedziela.

Pomimo jednego z najgorszych rekordów w baseballu, stan Kolorado odnotował ostatnio niewielką poprawę. Od 9 do 15 maja zanotowali serię siedmiu zwycięstw z rzędu, która obejmowała zwycięstwa nad Rangersami i Padres, a na własnym boisku mają stosunkowo przyzwoity bilans 9-12 (0,429). . Zostały one zmiecione w Citizens Bank Park w dniach 15-16-17 kwietnia, ale w dwóch meczach rozstrzygnęła się jedna runda.

Subskrybuj, gdziekolwiek otrzymujesz podcasty:
Podcast Apple | Muzyka z Youtube | Spotify | szew | Sztuka19 | RSS | Obejrzyj na YouTube