20 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Po tym, jak Jay Leno podjął bolesną decyzję w sprawie swojej żony, z którą spędził 44 lata, sędzia podjął także bolesną decyzję

Po tym, jak Jay Leno podjął bolesną decyzję w sprawie swojej żony, z którą spędził 44 lata, sędzia podjął także bolesną decyzję

Po miesiącach Jay'a Leno Złożył wniosek o opiekę nad majątkiem żony, a sędzia podjął decyzję.

9 kwietnia w Sądzie Najwyższym hrabstwa Los Angeles odbyła się rozprawa w sprawie opieki nad dzieckiem. Obecny był magazyn People.

Według ludzi, Podczas rozprawy prawnicy Mavis potwierdzili, że „zgodzili się” z decyzją Leno o zostaniu jej konserwatorem, dodając, że „otrzymuje ona doskonałą opiekę ze swoim mężem, panem Leno”.

Sędzia zgodził się z prawnikiem Mavis, mówiąc: „Myślę, że przebywa ona w mniej restrykcyjnym środowisku. Myślę, że pan Leno zapewnia jej bardzo dobrą opiekę”. Jak donosi People, sędzia skierował następnie swoje oświadczenie do Leno.

Sędzia powiedział mu: „Wszystko, co robisz, jest słuszne”. „W pełni rozumiem, że to trudny czas”. Następnie sędzia potwierdził, że Mavis „wyraziła zgodę” na objęcie funkcji konserwatora i że Jay „nadaje się” do pełnienia tej funkcji, podczas gdy Mavis będzie nadal walczyć z chorobą Alzheimera.

Ta decyzja Następny jest Leno Do sądu przedłożono dokumenty, z których wynikało, że Mavis „czasami nie zna swojego męża, Jaya, ani daty swoich urodzin”. Z dokumentów wynikało, że Mavis miała do czynienia z „dużym zamieszaniem, [and] Pomyśli o swoich rodzicach, którzy odeszli, i matce, która zmarła około 20 lat temu.

Mówi się, że pomimo problemów zdrowotnych Mavis pozostaje „cudowną osobą” o „czarującej osobowości”.

Mavis i Jay są małżeństwem od 44 lat. Nie mają dzieci.

Jak stwierdził sędzia, dokumenty opisywały Jaya Mavisa jako „obrońcę, a ona mu ufała”. W aktach cytowano jej neurologa, który potwierdził, że Jay był „miłym, troskliwym facetem”. [Mavis] jak złoto.”

W Wywiad z „The Washington Post” z 2014 rMavis ujawniła, że ​​powodem, dla którego ona i Jay nie mają dzieci, jest ona. „Pamiętam, jak powiedziałam mamie, gdy miałam siedem lub osiem lat, że nigdy nie wyjdę za mąż ani nie będę mieć dzieci” – powiedziała wówczas. „Według mnie tak właśnie aresztuje się kobiety”.

READ  Fantasia Barrino mówi, że „straciła wszystko” w związku z problemami osobistymi po wygraniu „American Idol”: „To nie było łatwe”

Jay, którego określiła jako „najmilszego człowieka, jakiego kiedykolwiek spotkałam”, uszanował decyzję Mavis o nieposiadaniu dzieci.