20 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Współgospodarz programu „The View”, Sunny Hostin, twierdzi, że zaćmienie jest spowodowane zmianami klimatycznymi

Współgospodarz programu „The View”, Sunny Hostin, twierdzi, że zaćmienie jest spowodowane zmianami klimatycznymi

Głoska bezdźwięczna

Współgospodarz programu „The View”, Sunny Hostin, za poniedziałkowe zaćmienie słońca, piątkowe trzęsienie ziemi i spodziewany sezon lęgowy cykad obwinia „zmiany klimatyczne”.

„Wszystkie te rzeczy razem wzięte mogą prowadzić do przekonania, że ​​zmiany klimatyczne istnieją lub że coś faktycznie się dzieje” – stwierdziła w poniedziałek.

Trzęsienie ziemi o magnitudzie 4,8 w skali Richtera odczuli w piątek mieszkańcy Nowego Jorku i New Jersey. W poniedziałek długo oczekiwane zaćmienie słońca przetoczyło się przez kontynentalne Stany Zjednoczone

Houston twierdziła również, że podczas trzęsienia ziemi wizażystka z jej studia „włożyła płaszcz” i „pobiegła korytarzem”, mówiąc: „Jezus nadchodzi” i „nadchodzi zachwyt”.

Jednak współgospodarze Joy Behar i Whoopi Goldberg odrzuciły tę teorię.

„Z wyjątkiem trzęsień ziemi, które nie są zależne od zmian klimatycznych. Mają miejsce pod ziemią. To nie jest możliwe” – powiedział Behar.

„A co z ociepleniem planety?” Odpowiedziała.

Współgospodarz programu „The View”, Sunny Hostin, za poniedziałkowe zaćmienie słońca, piątkowe trzęsienie ziemi i spodziewany sezon lęgowy cykad obwinia „zmiany klimatyczne”. Spektakl/ABC
W poniedziałek 8 kwietnia nad Stanami Zjednoczonymi przetoczyło się długo oczekiwane zaćmienie słońca. Kara Owsley/The Enquirer/USA Today Network

„Nie, to się zdarza” – powiedział Goldberg. „A zaćmienie wiedzieli, że zaćmienie nadejdzie, ponieważ zaćmienia się zdarzają, i mogli właściwie powiedzieć, kiedy to się stanie”.

Hostin zauważył, że po raz pierwszy od 100 lat dwa różne lęgi cykad pojawiły się w okresie godowym w tym samym czasie, ale Goldberg natychmiast to uciszył, argumentując, że zdarza się to co 17 lat.

Współgospodarz Alyssa Farrah Griffin zażartowała, że ​​Trump spowodował trzęsienie ziemi: „Czytałam w Internecie, że epicentrum trzęsienia ziemi faktycznie znajdowało się w Bedminster w stanie New Jersey… ciekawy fakt. Dorastałem z Trumpem”.

Trzęsienie ziemi o magnitudzie 4,8 w skali Richtera odczuli w piątek mieszkańcy Nowego Jorku i New Jersey. usg
Houston zauważyła, że ​​w okresach godowych pojawiały się dwa różne gatunki cykad w tym samym czasie, ale Whoopi Goldberg natychmiast to zamknęła, argumentując, że zdarza się to co 17 lat.
AP
„Ale trzęsienia ziemi nie są zależne od zmian klimatycznych” – odpowiedziała Joy Behar. To jest pod ziemią. Niemożliwe.” youtube/wyświetlacz

Inni byli krytykowani za podobne stanowiska, w tym członkini Partii Zielonych i kandydatka do Senatu USA z okręgu New Jersey Christina Amira Khalil, która zyskała ogromną popularność po tym, jak opublikowała w mediach społecznościowych podobną teorię, twierdząc, że trzęsienie ziemi, które w piątek nawiedziło Nowy Jork i New Jersey, było spowodowane przez zmiany klimatyczne.

READ  Christina Applegate, u której zdiagnozowano stwardnienie rozsiane: aktorka omawia swój zamiar ukończenia ostatniego sezonu „Dead To Me”

„Po raz pierwszy doświadczyłam trzęsienia ziemi w New Jersey. Nigdy nie mieliśmy trzęsień ziemi” – napisała. „Kryzys klimatyczny jest prawdziwy. „Najdziwniejsze przeżycie w historii”.

Ten post był szeroko wyśmiewany i otrzymał zatwierdzenie X „Notatka społeczności”, aby zapewnić więcej kontekstu.

Ostatecznie Khalil usunęła post i przełączyła swoje konto w tryb „chroniony”, tak aby opinia publiczna nie mogła już oglądać jej postów.


Załaduj więcej…
https://nypost.com/2024/04/09/media/the-view-co-host-sunny-hostin-claims-Eclipse-caused-by-climate-change/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site 20% przycisków

Skopiuj adres URL udostępniania