18 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Cóż, Lily-Rose Depp miała na sobie najdrobniejszą koszulkę Daisy, jaką * kiedykolwiek * widzieliśmy

Cóż, Lily-Rose Depp miała na sobie najdrobniejszą koszulkę Daisy, jaką * kiedykolwiek * widzieliśmy

Lily Rose Depp Czy to dziewczyna, jeśli taka istnieje? Aktorka i modelka znana jest ze swojej niezwykle eleganckiej francuskiej dziewczyny, stylu off-duty: eklektycznych znalezisk w stylu vintage, prostych elementów i nieoczekiwanej skóry Chanel (Lily-Rose ma wieloletnią współpracę z marką).

Wystąpiła także w kontrowersyjnym programie HBO idol Która, pomimo mieszanych reakcji, stała się jedną z najgłośniejszych premier ubiegłego lata. Jej bohaterka, Jocelyn, ma imponującą garderobę, co skłania nas wszystkich do inwestowania w eleganckie szlafroki i biustonosze z głębokim dekoltem.

Lily-Rose jest także połówką jednej z naszych ulubionych par gwiazd, z którą miała trudny początek Raper 070 dał czadu w maju 2023 roku Nadal dzieli się z muzykiem serią uroczych chwil w parach. I te sceny nie dają oznak zatrzymania!

Para została niedawno przyłapana, jak wychodziła z restauracji Giorgio Baldi w Los Angeles – wyraźnie bawiła się na randce. Nie możemy powstrzymać się od obsesji na punkcie Lily-Rose!

Aktorka miała na sobie białą marszczoną koszulę i zaczesany kok. Jeśli chodzi o dodatki, założyła czarną pikowaną torebkę Chanel, do której założyła białe buty z kontrastowymi czarnymi detalami na palcach.

Prawdziwa gwiazda zespołu? Para ciemnych dżinsów Daisy Dukes, które są prawdopodobnie najmniejszymi spodenkami, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Szorty mają szorstki, asymetryczny dół i wydają się sięgać za biodra.

Obserwacje gwiazd w Los Angeles, 10 maja 2024 r

Hollywood Curtain/Power Griffin – Getty Images

Ukłony dla Lily-Rose za wyjątkową kreację na wieczorne wyjście!

Może Ci się spodobać

READ  GoFundMe usuwa fałszywą zbiórkę pieniędzy Amber Heard Johnny'ego Deppa