20 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Król Karol spotkał Davida Beckhama po tym, jak odmówił spotkania z księciem Harrym: raport

Król Karol spotkał Davida Beckhama po tym, jak odmówił spotkania z księciem Harrym: raport

rozrywka


Kilka dni po tym, jak rzecznik księcia Harry’ego potwierdził, że książę Sussex nie spotka się ze swoim ojcem, królem Karolem, ze względu na „pełny” harmonogram Jego Królewskiej Mości, książę znalazł trochę czasu, aby spotkać się z Davidem Beckhamem.

według czasyKról Karol i emerytowany zawodowy piłkarz odbyli w piątek „prywatne spotkanie”, aby omówić działalność charytatywną króla Karola, The King’s Foundation.

Przedstawiciel Pałacu Buckingham nie odpowiedział natychmiast na prośbę Fox News Digital o komentarz.

Przed wizytą w Nigerii z żoną Meghan Markle Harry przybył do Londynu na początku tego tygodnia bez Markle.

Książę dołączył we wtorek do panelu z okazji 10. rocznicy Igrzysk Invictus.

Dyskusja zatytułowana „Rozmowa IGF: Osiągnięcie globalnej społeczności” ma na celu zwrócenie uwagi na pracowników usług i ich rodziny.

Następnego dnia książę Sussex pojawił się w katedrze św. Pawła, aby wziąć udział we mszy upamiętniającej 10. rocznicę Igrzysk Invictus.

Według doniesień król Karol i David Beckham odbyli w piątek „prywatne spotkanie”. Za pośrednictwem Reutera

Tego samego dnia Karol i jego żona, królowa Camilla, powitali tysiące gości w Pałacu Buckingham na pierwszym Garden Party w 2024 roku.

Obchody mają długą tradycję, sięgającą lat 60. XIX wieku. W ceremonii uczestniczyli inni członkowie rodziny królewskiej, w tym księżna Anna, książę Edward i jego żona Sophie, księżna Edynburga oraz książę i księżna Gloucester.

Rzecznik księcia Harry’ego potwierdził wcześniej Fox News Digital, że książę nie spotka się z ojcem podczas jego pobytu w Londynie.

„W odpowiedzi na liczne zapytania i ciągłe spekulacje na temat tego, czy książę spotka się w tym tygodniu z ojcem w Wielkiej Brytanii, niestety nie będzie to możliwe ze względu na pełny program Jego Królewskiej Mości” – czytamy w oświadczeniu.

READ  Dakota Johnson żartuje z Racy'ego Armie Hammera podczas premiery Sundance

„Książę oczywiście rozumie notatki ojca dotyczące zobowiązań i różnych innych priorytetów i ma nadzieję, że wkrótce się z nim spotkamy”.

Oboje kontynuowali dyskusję na temat Fundacji Dobroczynności Króla, założonej przez króla Karola. AFP za pośrednictwem Getty Images
Podczas specjalnej wystawy branżowej w 2023 roku król Karol III otrzymuje w swoim domu słoik miodu wyprodukowany przez Davida Beckhama. Obrazy Getty’ego

Dowiedziawszy się, że nie będzie mógł widywać się z ojcem, Pałac Buckingham ogłosił w środę, że brat Harry’ego, książę William, zostanie mianowany pułkownikiem i szefem Korpusu Powietrznego Armii.

Książę Walii zastępuje króla Karola III na stanowisku szefa pułku.

„To jedno uderzenie w twarz za drugim” – powiedział Fox News Digital ekspert ds. królewskich, Ian Pelham-Turner, o tym oświadczeniu, które niektóre brytyjskie media określiły jako kolejną „afront” wobec księcia.

Książę Harry i Meghan Markle odwiedzili Lightway Academy, szkołę podstawową i średnią w Abudży, 10 maja 2024 r. Afolabi Sotunde/EPA-EFE/Shutterstock
Książę Harry klaszcze podczas pokazowego meczu siatkówki na stadionie Nigeria Unconquered, 11 maja 2024 r. AFP za pośrednictwem Getty Images

„Myślę, że to błąd” – powiedział Pelham Turner o tym, że król nie zdecydował się spotkać z synem przed zaskakującą wiadomością. „Powody duszpasterskie, takie jak Harry, mogą zepsuć rozmowę w jakiejkolwiek przyszłej książce… nie są uzasadnione i tylko dodadzą oliwy do ognia, Charlesie… [was] To wrażliwe uczucie. Trzyma za rękę ofiary raka, ale nie może wyciągnąć ręki do syna.

Pelham Turner powiedział: „Wycofanie kolejnego pułku wojskowego… nie ma żadnego znaczenia dla narodu brytyjskiego”. „Ale to samo tyczy się Harry’ego. [It’s] Pułk, w którym służył do 2014 roku. Oddanie go Williamowi uwydatniłoby jedynie prymitywne dywizje i nie pokazałoby tolerancyjnego charakteru…. „W dniu, w którym Harry bierze udział w wydarzeniu z okazji Igrzysk Invictus… Zastanawiam się, co myślą obdarowani… o zdradzie”.

Załaduj więcej…

https://nypost.com/2024/05/12/entertainment/king-charles-met-with-david-beckham-after-declining-to-see-prince-harry-report/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign =lokalizacja%20przycisków

Skopiuj adres URL udostępniania